Kardeşim yanımda işe başlıyor?

Ben 21 yaşındayım pastanede kasaya bakıyorum. 1400 tl alıyorum Kardeşim 17 yaşında garsonluk yapacak ne kadar para verir patron sizce yarın konuşuruz dedi. Saatlerimiz sabah 8 akşam 8

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Sana yakın bir miktar verebilir

0|0
    0|0
    • Ama yaşı benden ufak? ve o garsonluk yapacak

En İyi Erkek Görüşü

• 1300 liradan assagı olutsa calıstırma kardeşini daha iyi işler bulabilirseniZ 1.300 den assagıysa bana uymuyor der cıkar patron tutmak istersede istedigi rakam makulsa verir
    Tabi o ğarayı vermesi için asgari ücretden düşük eleman bulamıyor olması lazım

0|1
    0|0
    • Patrona 1300 vermi diyim ne diyimki

• Patron sana sormadıkca demezsin de prdakı garsonların maas durumu 1300 ise diyebilrsin yok aşşagıysa sende biliyorsan o maaşı kabul edip kardeşini sokmuş olursun

• Tamam teşekkrler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• 700tl

0|0
    0|0
  • 1300 lira dan assagi olmamali

0|0
    0|0
    • Patron 1300 verirmi acaba ne demeliyim?

• asgari ücretin altında vericeklerse çalıştırtma kardeşim. Günde 12 saat için asgari ücret bile az.

0|1
    0|0

• olması gerekeni söyle, kimi alırsa alsın 1300 tl isteyeceğini söyle. birde sigorta yapcakmı 17 yaşındaki çocuğa? eğer yapmayacaksa o da patron için kâr. Onuda söyleyebilrsin.

• şu an sigortaya ihtiyacı yok ailemin üzerinde. para kazanıp kendi ihtiyaçlarını gidericek kalıcı olursa patron zaten yapar ama. 1300 alması gerekiyor daha aşşasını verirse ne demeliyim

• Oda en az 1300 tl alması lazım asgari ücret öyle

0|0
    0|0

Yükleniyor...