Ne yapsam acaba?

16 yasinda bir kizim var. Telefonla oynuypr 1-2 gibi yatiyor geceleri. Az once guzel bir sekilde uyumasini soyledim tersledi beni uyumak istemiyorum bu saatte kimse uyumuyor gibi seyler dedi. Nasil yatirabilirim yani sagliksiz degil mi 1-2 ye kadar oturmasi

Güncellemeler:
44 yasindayim yanlis anlasilmasin oradaki yas

0|1
16|24

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bu çocuk işi bana ters ben olsam tokatlar telefonu alırdım elinden bir de bana bağıracak yok ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• 1 2 den önce yatmayan kız yokki :)

0|0
    0|0
  • Senin kız bir işler çeviriyor eski sevgilim annesine tuğçeyle görüşecem deyip beni arardı ah şu nesil :(

0|0
    0|0
  • Sagliksiz. Sende Ona örnek ol. Telefonla oynamayı kes. Erken ya da disiplinli davran. Ve onunda seni ornek olması lazim

0|0
    0|0
  • ergenlik çagındakı çocuklar ın kontrolu zordur. kimse uyumuyor dedigine bakılırsa internete fazla takılıyor demekki. aslında bir çogumuz aynı şeyi yapıyoruz. belirli bir saatten sonra interneti kapatmayı dene ama her gün 3-5 dakika erkene alarak

0|0
    0|0
  • Bence üstüne gitmeden zorlamadan, kendi kendine yatağına gitmesini beklemek daha doğru gibi. Malum yaşlar, gergin ve atarlı oluyorlar.

0|0
    0|0
  • ya abla yanlış anlaşılmasın ama memelerin küçük kalır falan diye korkutursan yola gelir bence, o yaşta kendinin farkına varmaya başlamıştır. Vücut gelişimi için zaten geç yatması zararlı, bu bir gerçek. Sen bunu biraz damarına basarak bu şekilde söyle bence dikkate alır.

0|0
    0|0
  • Kulagini cek

0|0
    0|0
  • Doğru yolu ve yanlış yolu gösterip Kararı ona bırak 16 yaş az değil Beyni çalışıyorsa kararını verir.

0|0
    0|0
  • Erken yatanların daha güzel olacağını söyle

1|1
    0|0
  • Karisma bosver yenge, Kimseye iyilik yaramiyor

0|0
    0|0
  • Tabiki sağlıksız. Ergenlik döneminde ve uyku onun için çok önemli. Kimseler onu ilgilendirmez ayrıca herkes kendinden sorumludur. Vallaha onun huyuna giderekten çözmelisiniz bu sorunu..

0|0
    0|0
  • Otursun abla ne olacak.

0|0
    0|0
  • Ergen laf anlamaz

0|0
    0|0
  • Ergenlik döneminde şu anda
    Bütün arkadaşlarının sevgilisi var
    Onun da muhtemelen vardır
    ya da sanal alemlerde akıyordur
    Bence ona emri vermek yerine şakalaşırken konuşturmayı dene

0|0
    0|0
  • Abla biraz azarı hak ediyor fazla alttan almaya devam edersen iyice tepene çıkar bence. O yüzden tepkini zamanında göster.

0|0
    0|0
  • Bu devirde çocuk büyütmek zor

0|0
    0|0
  • ergenlik dönemi dikkat etmezseniz kızınızı kaybedebilirsiniz

0|0
    0|0
  • Tabi iyi bir şey değil ama o istemedikten sonrada zorla olmaz

0|0
    0|0
  • oluruna bırak

0|0
    0|0
  • Pisikolog kontrolunde yap ne yapacaksan
    Ergenler sorunlu olur

0|0
    0|0
  • Senin gibi ksye giriyordur teyze

0|0
    0|0
  • Döv bir güzel yoksa akillamaz

0|0
    0|0
  • Ağzına tüküremeyecek kadar kılıbık llursan bu zamanlar muhtemelen ilerde ipin ucu kaçaar kaçar giderr

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• 16 yaşına gelmiş, o kadar da kontrolcü olmayın.

0|0
    0|0
  • Sağlıksız ama ne yaparsın? Engelleyemezsin. Geceleri bakıyırsa gunduzleri verme telefonu

0|0
    0|0
  • sert çıkışın ve kararınızın arkasında durun.

1|0
    0|0
  • 9da bile uyu dendigi oluyor arada o yüzden uykuya bile karışılması sinir edebiliyor 😞 o da uykusunu alamayınca kendisi uyur bence üstüne gidip inat haline getirilmesin..

0|0
    0|0
  • Onun istemesi lazım

0|0
    0|0
  • al elinden telefonu birtanede gecir

0|0
    0|0
  • Gözleri bozulur

0|0
    0|0
  • Ben çocukluğumdan beri sabahlarım ama sağlıksız tabi

0|0
    0|0
  • uyucam dese de uyumaz

0|0
    0|0
  • Dönemin çocukları hep böyle herhalde

0|0
    0|0
  • Ablacim duzelir kendi haline birak biraz araniz acilmasin

0|0
    0|0
  • birşey söyleyip esnek davranırsan dinlemez söylediğinde kararlı olduğunu görmesi lazım

0|0
    0|0
  • Bırak naparsa kendine

0|0
    0|0
  • Ergenlikde normal İnternetiN kablosunu oynat biraz tam çıkarma internet paketi yoksa uyur.

0|0
    0|0
  • Sevgikisi vardir

0|0
    0|0
Yükleniyor...