Lisede öğretmeninize sorduğunuz en garip soru neydi?

Ben lisede Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenime performans artırıcı ürünlerin kullanılmasının caiz olup olmadığını sormuştum. Kendisi sağ olsun, 15 alan öğrenciye bile 100 veriyordu. Sınavlarında kopya çekip, cevapları kitaptan bakan birini gördüğünde ''Evladım koy onu yerine'' deyip kağıda el koymayan koca yürekli bir adamdı. Ya siz?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Din öğretmenim kadının diz kapağından yukarısını başka bir kadının görmesinin haram olduğunu söylemişti. Lezbiyen miyiz biz demiştim daha farklı çıkışlarımda olduğundan sen ateistsin galiba demişti. Günahımı aldı ya o cennetin hayalini bile kurmasın😐

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Elektro manyetik alan dinamik etki ile harekete geçiyor ve elektron tetikliyerek bir iletken ile elektronlari pompaliyor

Hic bir sey yoktan var
    Vardan ise yok olmaz ise

Manyetik alan tetikledigi elektronlari nerdenn aliyor?

Ekektrik muhendisleri ve ordunaryuslari dahi hala bilmiyor dunyanin arastirmasini yaptim ekektron kaynagi sudur diyecek biri yok

Ben normalim okudugu seyin nasil meydana geldigini bilmeyenler ve sorgulamayanlar anormal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Öģretmenler ile pek polemiğe girmezdim.

0|0
    0|0
  • "Hocam derse girmeseks mi?"

0|0
    0|0
  • Ne zaman eve gitcez barbie bebeklerim beni bekliyor demistim :D

0|0
    0|0
  • Matematikçiye kafamdan kural uydurup bir soru sordum cevap için 1 hafta uğraştı ama ortada verilecek cevap yok 😂
    Gerçeği söylediğimde bir ders boyu azar işittim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Sınıfın en inek en tembel cocuguydum

0|0
    0|0
  • Matematikçiye demiştim alfabemizde x yok hayatımIzda da yok neden xi bulmaya çalışıp duruyoruz kalsın orda diye oda soruda x'i silip a yapmıştı bu fedekarlıgı hiç bir öğrencime yapmadım yarın da Cozumu masada istiyorum demişti 😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...