Evden Uzaklaşmayı Planlıyorum?

Merhaba arkadaşlar hemen sorunuma geçeyim. Yaşım 19 babam mekanik bakımcı (yağ-toz-pis-zehir) eniştemde mekanik bakımcı ve benimde bir fabrikada yağ toz pas içinde çalışmamı istiyorlar. Ama ben aktif düzene karşıyım. Normal bir hayat yaşamak istemiyorum böyle sade sabah 7 akşam 6 ne biliyim yani olmaz olmaz olmaz o kadar. Kendim Tornacıyım. Yapmak istediğim şu 21-22 yaşlarına kadar dayanabildiğim kadar dayanmak (para biriktirmek) ve ansızın bir sabah gitmek. Gideceğim yer bir kasaba olabilir antalya İzmir tarzı yerler olabilir ve hedefim rahat bir yaşam. asgari ücrette olsa garsonluk kasiyerlik vs temiz yeterli parayı biriktirip yürüyerek dünyayı gezmek istiyorum ya da farklı bir biçimde yani size anlatmak istediğim bıktım hersabah bu sıkıntıya katlanmaktan sıkıcı gündelik hayattan sıkıldım bıktım. Dünyaya bir kez geliyoruz ve bundada elalemin makinesinin yağını silerek doldurarak geçiremem kusura bakmasın kimse. 1.90 Boyunda rus tipli biriyim beyaz ten siyah saç vs. Doğru zamanı bulduğumda gitmek istiyorum Yalnız yaşıyorum. Annem ben 13 yaşındayken vefat etti. Ablam evlendi başka şehirde yaşıyor babam sürekli işte kısacası yalnızım doğru bir arkadaşla yapamıyacağım bir şey yok bu dünyada. Aynı kafadan olanlarla buluşabiliriz. Saygılar

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim merhaba benim babam kamyon şöförü, daha önce kendisi memur olamadığı için hep benim memur olmamı istiyordu. Allah'a şükür liseyi yatılı okumaya başlayınca ailemden uzaklaştım kendi ayaklarım üzerinde durdum, ğniverşsteye gelince hiç tanımadığım insanlarla ticaret yaptım. Dediğin gibi de gezdim hem ülkemi gezdim hem de yurt dışı tecrübem oldu. Litvanya, 2 kez Dubai kısmet olursa vize bekliyoruö şimdi Cezayir ;) muhabbet etmek istersen tüm sosyal medyadan birleşik halde "mahmutaydinorg" yazıp ulaşabilirsin :)

0|0
    0|0
    • görüşün için teşekkür ederim aynı kafadan ciddi bir arkadaş bulursam kesinlikle gidicem elbette okumak güzel bir iş sahibi olmak iyidir ama buda özgürlük be kardeşim kendi kararını kendin veriyorsun. İstediğin zaman istediğini yapıyosun. hayatımı sabah 7 akşam 6 geçirmek istemiyorum :) saol yorumun için anlaşılan senin hayatın çok güzel Allah bozmasın :D helalin var

• ben akşam oluyor eve geliyorum kimse yok ışıkları açıyorum yemek yok evde ses yok gırgır şamata yok ben sıkıldım artık mevcut hayatımdan yeteri kadar parayı yapar yapmaz takıcam sırt çantamı otogara :D

• kardeşim hayallerin güzel genç adamsın keşke hayallerinin peşinden koşup gerçekleştirebilsen ama hayalleri gerçekleştirmek kurmak kadar basit olmuyo yinede sen çalış çabala biraz daha dişini şık kendini hazır hissettiginde çantalı alıp gidersin

0|0
    0|0
  • helalin var keke fakat bu durumda finansman lazım sana...

0|0
    0|0
    • Kardeşim sanayide idarelik her türlü iş bulurum işsiz kalmam yani dayanabildiğim kadar çalışabilirim para sıkıntısı olmaz bende tutumluyum

• yol haritası bile çizdim kendime 3-4 aydır çalışıyorum üstünde planımın kesin gidicem.

• böyle insanlara hayran duyuyorum en azından bir planın amacın var.. tebrik ederim başarılarının devamını dilerim vizyon sahibisin... bu herkesde olmayan birşey

Yükleniyor...