Evden Uzaklaşmayı Planlıyorum?

Merhaba arkadaşlar hemen sorunuma geçeyim. Yaşım 19 babam mekanik bakımcı (yağ-toz-pis-zehir) eniştemde mekanik bakımcı ve benimde bir fabrikada yağ toz pas içinde çalışmamı istiyorlar. Ama ben aktif düzene karşıyım. Normal bir hayat yaşamak istemiyorum böyle sade sabah 7 akşam 6 ne biliyim yani olmaz olmaz olmaz o kadar. Kendim Tornacıyım. Yapmak istediğim şu 21-22 yaşlarına kadar dayanabildiğim kadar dayanmak (para biriktirmek) ve ansızın bir sabah gitmek. Gideceğim yer bir kasaba olabilir antalya İzmir tarzı yerler olabilir ve hedefim rahat bir yaşam. asgari ücrette olsa garsonluk kasiyerlik vs temiz yeterli parayı biriktirip yürüyerek dünyayı gezmek istiyorum ya da farklı bir biçimde yani size anlatmak istediğim bıktım hersabah bu sıkıntıya katlanmaktan sıkıcı gündelik hayattan sıkıldım bıktım. Dünyaya bir kez geliyoruz ve bundada elalemin makinesinin yağını silerek doldurarak geçiremem kusura bakmasın kimse. 1.90 Boyunda rus tipli biriyim beyaz ten siyah saç vs. Doğru zamanı bulduğumda gitmek istiyorum Yalnız yaşıyorum. Annem ben 13 yaşındayken vefat etti. Ablam evlendi başka şehirde yaşıyor babam sürekli işte kısacası yalnızım doğru bir arkadaşla yapamıyacağım bir şey yok bu dünyada. Aynı kafadan olanlarla buluşabiliriz. Saygılar

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...