Saat 22:30 'da eve geldim. Annem köprü altına git dedi?

Çok mu geç gelmişim eve. Eve almicam bir daha geç gelirsen dedi.

Güncellemeler:
Annem bana Bisey olur diye değil. Sevgilimle buluşurum diye bu kurallari koyuyor. Dini baski yapiyor.

0|2
11|59

En İyi Erkek Görüşü

• 28 yasina gelmissin annen daha laf ediyor mu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 58

• gençler her ne kadar kendilerine güvenseler de özgürlük isteseler de herşeyin bir sınırı oluyor. sen istediğin kadar kendinde emin ancak ebeveynler her zaman endişe ederler. aslında endişe etmektede haklılar. ortamı görüyorsunuz. kaybolan çocuklar, öldürülen kadınlar, erkeler ortam gerçekten çok çok kötü. tecavüze ugrayanlar, gaspa ugrayanlar. bunlar hep anne ve babaları düşündürüyor. ancak uygun bir sebebin varsa anlaşılabilir. sende çocuk sahibi oldugun zaman bunu daha iyi anlayacaksın.

0|0
    0|0
    • Annem bana Bisey olur diye değil. Sevgilimle buluşurum diye bu kurallari koyuyor. Dini baski yapiyor.

• annenin bu davranışını baskı olarak yorumlama lütfen. bazı yanlışlar en çok sevgililer arasında yaşanıyor. bunu dini bir tepki olarak görme. bazı şeyler toplumun deger yargıları ile uyuşmayabiliyor. bu siteyi devamlı takip ediyorsan sevgilileri tarafından cinsel istismara ugrayıp terk edilen ve göz göz yaşı döken bir çok kardeşimiz var. sen yinede iyi hesap yap

• evet geç gelmişsin

1|0
    0|0
  • yani.. biraz daha erken gelmekte fayda var
    veyahut haber ediceksin habersiz o saate kadar gelmezsen sorun olabilir

0|0
    0|0
    • Haberi vardi. Kuralcilik olsun diye yapiyo. 8 bucukta evde olcakmisim

• valla o zaman ayrı eve çıkıp hayatını yaşayacaksın özgürce

• çok geç gelmemişsin ve annen sana karşı çok ağır konuşuyor.

1|0
    0|0
  • Kendi evine istediği saatte gel der.

0|0
    0|0
  • Anaya bak

0|0
    0|0
  • Eee gitseydin sen de ne olurdu ki? Anneni şaşırtırdın bir güzel işte :)

0|0
    0|0
  • annen haklı

0|0
    0|0
  • Daha yeni başladık güne 😆

0|0
    0|0
  • Sen yine bildiğini yapıyorsun

0|0
    0|0
  • bir bayanin o saatte disarda olmasi uygun değil ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Bayan için o saate biraz geç türkiye şartlarında😯

0|0
    0|0
  • Annem eve erken gelmeme rağmen sana söylenenin aynısını bana diyor. Bir çözemedim anne olmayı çözemeyeceğim de galiba. Baba olunca anlarız artık bir şeyleri.

0|0
    0|0
    • Erkek olsam hiç merak etmezlerdi. Kız olduğumuz için. Namusumuzu koruyorlar.

• kdsajkdjklasdjkla annene saygılar hurmetler ellerınden operım

0|0
    0|0
  • gercekten 28 yasindaysan onu bir hatirlativereydin :D

0|0
    0|0
  • bu laf bir evlada söylenir mi yahu

0|0
    0|0
  • Sana mi ceza kesmişti annen 8de gel diye

0|0
    0|0
  • Anneler babalar evlatları için kötülük düşünmezler. Hep iyiliği düşünürler.

0|0
    0|0
  • Geçerli bir mazeretin yoksa geç sayılır Annen seni sevdiğinden sitem etmiş kadın haklıda başına bir iş gelmesinden korkmuş.

0|0
    0|0
  • iyi demiş

0|0
    0|0
    • Çok iyi tabii. Size giren çıkan yok ne de olsa.

• yaşadığıl il ilçeye ortama bağlı ewet geç her şeyler oluyor günümüzde maalesef kadın sen gelene kadar aklından neler geçti kimbilir

0|0
    0|0
    • Annem bana Bisey olur diye değil. Sevgilimle buluşurum diye bu kurallari koyuyor. Dini baski yapiyor.

• buluşmadınmı yani o saate kadar naptın ondada haklı neden biliyormusun Maalesef günümüzde bazı hanzolar nişanlısını eski sevgilisini eski boşanmış olduğu eşini öldürebiliyor sende anne olunca anlarsın canım

• kızabilirsin ama annen haklı canım

• seni düşündügünden öyle söylemiş olsada biraz ağır olmuş

1|0
    0|0
  • Bir daha geç kalırsan köprü altına git demiş. Köprü altında neler olduğu malum.

0|0
    0|0
  • Takip ettim ama mesaj atamiyorum ya bisi dicektim de bana yazma sansin var mi zm

0|0
    0|0
  • Haklı

0|0
    0|0
  • iyi demiş, ve sonuna kadar haklı.

0|0
    0|0
  • Cidden 28 yasinda misin?

0|0
    0|0
  • Öyle analar lazım

0|0
    0|0
  • şaka yapmış ciddi anlamda.

0|0
    0|0
  • ohaa anneye bak eve almayaacam köprü altına git ne demek nasıl bir anneymiş o öyle

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    28

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...