Taksiye binmek cesaret gerektiren birsey mi?

Bu aksam eve taksiyle geldim
Annem "Bu saatte niye tek basina taksiye biniyorsun, bu ne cesaret" diye kizdi biraz
Basima bir sey gelirse her yerde gelebilir ama bunu ona anlatamadim, neyse
Taksiye kiz basina binmek cesaret gerektiren birsey mi?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir arkadaşım bindiği taksinin plakasını aileden birine mesaj atıyor veya taksiye mobeselerin olduğu yerden biniyor. Bence sende bunj yapabilirsin. Devir çok kötü

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayır canisi herkeste sütü bozuk değil ya kendine guvenmen cesaretli olman çok iyi😃💝

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bu saatlerde kızlar için öyle oluyor :/

1|0
    0|0
  • Cok gec saatlerde issiz yerlerde tek basima yurumeye bazen ben bile cesaret edemeyip taksiyle gidiyorum. Abartmis anne yani taksiden zarar gelmez.

1|0
    0|0
  • degil azicik risk var yoktur.

1|0
    0|0
  • Teyzenin dedigi gece tarifesi olmasın türkiye gün geçtikte güvensiz bir ülke oluyor insanın başına her şey gelebilcek bir hal alıyor

1|0
    0|0
  • Bilindik taksi durağı ise sıkıntı olmaz.. Ama yine de sen sen ol toplu taşıma kullan.

1|0
    0|0
  • Öyle bir sorunum yok

1|0
    0|0
  • Taksici abiler en delikanlılarıdır bence.

1|0
    0|0
  • taksimetre 3.3tlden açılıyo tabiki de cesaret gerektiriyo taksiye binmek fwepoıj

1|1
    0|0
  • Doğrudur

1|0
    0|0
  • Asla

1|0
    0|0
  • Yok ama insanlarin isi belli olmaz yaninda silah ya da biber spreyi tasi

1|0
    0|0
  • Bir erkek bul sirtina atla. O seni gotursun. Gece gece be yapacaktin? Fayton mu bekleyeceksin. Taksiye bineceksin tabi.
    Istemiyosa sen nerede olursan ol gitsin Mercedes'iyle alsin seni eve getirsin. O mutlu sen mutlu. Ne guzel olur.

0|0
    0|0
  • Kız aboooooo sen hangi cağda kadiiii yazık yazık valla yazık ::))

0|0
    0|0
  • bence hayır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet maalesef öyle bu zamanda

1|0
    0|0
  • annemde bana kızıyor ya 😂😂
    anneme göre öyle cesaret işi kesinlikle birisi yanında yokken topu taşımayı kullanmaz ya gitmez ya babam götürür

1|0
    0|0
  • Durak taksileri en iyisi mecburen binmek zorunda insan

1|0
    0|0
  • Taksiye gündüz vakti bile tek başıma binmekten korktugum için hep toplu taşıma kullanırım

1|0
    0|0
  • Dogru solems annen

1|0
    0|0
  • Aynen öyle vallahi ben tek başıma kesinlikle cesaret edemem

1|0
    0|0
Yükleniyor...