Netten tanısmak güvenli mi?

Netten tanistik 20 gundur cıkıyoruz. Beni gormeye gelcek ama ben daha yakin arkadasima aileme hic kimseye soylemedim sotlesem his karsilanmaz ama tedbirsizde karsina cikmak ostemiyorum. Bide netten sevgili olunur mu ayılsammı napsam. Ayrılamıylrumda kafam cok karisik nolur yardım edin

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Olunur ama tedbiri elden bırakma

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Hayır saçmalama sakın !

0|0
    0|0
  • tavsiye etmem ben birini 2 yil. f 16 pilotuyum diye islettim kizi manyak hic anlamadi en sonunda aciyip ben soyledim

0|0
    0|0
  • Tanışmak değil, sevgili olmak tehlikeli. Ve kişisine bağlı.

0|0
    0|0
  • Bir görüş bakalım neler olacak ona göre hareket edersin. Hemen ailen , arkadaşların bilmek zorunda değil

0|0
    0|0
  • Neten sevgili olabilir ama hiç tanimiyorsan farklı sehirden geliyorsa tedbirli ol, bir arkadasin bilsin en azindan nerede kacta bulusacagini

0|0
    0|0
  • şimdi konuş konuş konuş çocuk seni görmek istesin şimdi ayrılsam mı napsam çok ayıp

0|0
    0|0
  • Seni merak edior haslanma baslangici

0|0
    0|0
  • Sen bana mesaj at ben bir şeyler anlatırım sana akşama

0|0
    0|0
  • Karsi cikmam ama yine de guvenme.

0|0
    0|0
  • Sanal sevgilimi olur lan

0|0
    0|0
  • çok oldum

0|0
    0|0
  • olunmaz güvenli değil

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• önce bir düzgün yazmayı öğren sonra netten sevgili yaparsın

0|0
    0|0
  • İnşallah güvenilirdir herkese gğven ollöaz çünkü

0|0
    0|0
  • Bence kisisine gore degisir ve disarda yeni tanistigin bir insandan farki yok pek kandiranlar haric insanlarin oldugu bir yerde bulus yeter tanidigim var yani olunabiliyor

0|0
    0|0
  • Hayır boktan adamlarla dolu

0|0
    0|0
  • Nete güven olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...