Sunu yasayan var mï?

Benim hayatim tam olarak boyle geciyor lise son sinif ogrencisiyim ve hep bu sekilde oldu
http://i.hizliresim.com/RkZl1R.png
Bunu yasayan var mi veya bu gif hakkinda ne düsünüyorsunuz ben cok etkilendim :'(

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gifi koyamamışsın ama ben biliyorum zor bir durum yaşamadım ama sanırım bir arkadaşa yaşattım bunu o yüzdende iflah olmadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hatirladim.
    Lise sondaydim. ders saatinde koridordan geciyordum. karanlikti ve pek kullanilmayan bir yoldu. kenarda kızın biri aynı böyle oturmuş hungur hungur ağlıyordu. bir romantiklik yapmak isterdim fakat mantığım bu duruma el vermedi. okul meslek lisesiydi , ve kimse durduk yere kenara oturup ağlamazdı. kafada oluşan senaryo belliydi. sa lak gibi gelen tekliflerden birini kabul etmiş, yine bir sa lak gibi evlilik hayalleri icinde kaybolup , erkegin gonul eglendirdigi ihtimalini goze almamisti. erkek bunu aldattiginda veya ''bitti'' diyerek savusturdugunda , bu onda bir sok etkisi yaratmisti. sadece durdum ve acinasi haline baktim. goz goze geldik. teselli ister gibi, yaslanacak bir omuz arar gibi bakıyordu. sonrasında ise önüme döndüm ve yoluma devam ettim. ne de olsa , o kızla sevgili olup dünyalar kadar mutlu etmeye calişsam bile o işin sonu gene ayrılık olacaktı. işte o , bu sekilde dusunemedigi icin o durumdaydi. sende pek farkli bir durumda sayilmazsin.

0|0
    0|0
    • Cunku kucuk yasta oldugunun farkinda degilsin ilerde su durumlarina gulup gececeksin emin ol.
      Her ne kadar mantikliyim desende , mantiksiz bir cok sey bulacaksin su anki hayatinda. buna emin olabilirsin. o yuzden sen elinden geldigince isine bak. suanda yasayacagin duygusalliklar canini yakmaktan baska bir ise yaramayacak. hic atilmazsan bu islere , biraz gec tadacaksin bu hisleri, fakat en azindan hic terkedilmis olmayacaksin. hic canin yanmamais olacak. birde bu yonden bakmalisin bence

• Bu arada cogunlugun yasadigi sorunlardan yola cikarak konustum. istisnai bir durum varsa bilemem

• bu kadar yalnız olmamalı bir insan..

0|1
    0|0
  • Neden böylesin?

0|0
    0|0
  • Lisede herkes böyledir, arsız bela kafası, arabesk rap kafası yaşanır ergenlik işte. Sonra zamanla kafa yapısı geliştikçe ne saçma günler yaşanmış dersin.

0|0
    0|0
  • Çok şükür yanında ağlayabildiğim dostlarım var :)

0|0
    0|0
  • ne için üzülüyorsun.

0|0
    0|0
  • Ara sıra

0|0
    0|0
  • Mazlum seni

0|0
    0|0
  • Güzel bir kızsan hayat sana güzel değil güzellik başa bela