Önyargılı mısınız? Yoksa önyargılı mı?

Ben önyargılıyım. Evet, kabul ediyorum. "Abi bu zengilere hayat güzel yaa" demek bile önyargıdır. İnsanların en çok yaptığı şeylerden biriside kişiyi önyargılı olduğundan ötürü aşağılamaktır. Lakin unuttukları birşey var. Kendileride önyargılı. Önyargısız kişiler var mıdır ki? Bana kalırsa düşünebilen ve nefes alan her canlı ufakta olsa önyargı sahibidir. Siz ne diyorsunuz?

• Önyargılıyım, kabul ediyorum
    56% (10)67% (6)59% (16)Oy Ver
  • Önyargılıyım, kabul edemiyorum
    17% (3)0% (0)11% (3)Oy Ver
  • Önyargısızım (bu şıkkı sunmayacaktım da sunayım bari)
    27% (5)33% (3)30% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• onyargılıım tabi, beni birçok şeyden koruyor. haa bazen yanılabilirim ama yanılmak insana bir şey kaybettirmiyor.
    insan çok seçiyorum genelde yanılmıyorum, insanlara karşı önyargım çok. ama her insandan bir şeyler öğreneceğimi de unutmuyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Önyargı gerekli. Önyargı iyi veya kötü olabilir ama her insan hayatında bişeyler hakkında fikir sahibidir. Olmalı da. Örneğin bir işe başlayacağında bile bir önyargısı fikri yoksa çuvallaması kaçınılmaz.
    Açık ve net fikrim; önyargısız insan problemli insandır.

0|0
    0|0
  • önyargılıum

0|0
    0|0
    • Kişilerin kabul etmesi güzel birşey. Hala kabul etmeyenler var ne yazık ki.

• Evet ön yargılıyım ve bu halimden memnunum çünkü ön yargılı olduğum insanlar istisnalar haricinde hep düşündüğüm gibi çıktılar

0|0
    0|0
  • önyargiliyim kürtlere karşi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...