Yeni kararlar yeni bir hayat nasıl sizce?

Kısa bir aradan sonra yeniden geldim neyse geçeyim soruma ben kiloluyum ve hep karşı cins tarafından hüsrana uğradım hep utanıldı benden kullanıldım kiloluyum diyemiydi bunlar ben geçmişteki o adamlar yüzünden severken bile şüpheyle sever oldum aşka sevgiye inanmaz oldum kendi kendime sordum hep acaba birinin kalbini mi kırdım yooo hiç kimseyi kullanmadımki hep terkedilen aldatılan utanılan oldum kiloluyum evet ama hastalıklı değilim ben ! Kiloluyum ama pürüzsüz bir yüzüm vr tek bir tne ruj sürim herkes bir ton makyaj yapmışım sanıyor sesim güzel güzel resim yapıorm şiirler yazıorm sdece kiloluyum kilolu olunca insanlarda ön yargılar başlıyor
Tabi ama şu an yeniden karar aldım şu vakit ve bı sefer verdiğim sözü mutlaka tutarım bu kiloları vericem ve verdiğimde bir tek sarkma olmıcak kendimi yeniden çizicem sadece 2 yıl içinde yani en fazla 2 yıl hakkjm vr sağlıklı oldum oldum hedefime ulaştım ulaştım ulaşamadım pes edicem madem her şey kiloda kilolu olunca insanlar benim kalpsiz olduğumı düşünüyorsa işte çare bende zayıflamak ve zayıflayana kadat hedefime ulaşana kadar ben bir embriyoyum ve hedefime ulaştığımda yeniden doğmus olucam tüm eski kötü anılarımı unutucam sıfırdan başlıcam her şeye...

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim ne yapıyorsan Allah rızası için yap, insanların rızası ve beğenisi için değil ! Unutma ki seni her halinle seven bir Rabbin var. Kiloyu Allahu teala'nın sana verdiği emanet olan bedenini korumak için ver. Verebildiğin kadar. Amacın sağlıklı olmak olsun. Sağlıklı olduğun sürece kaç kilo olduğunun hiçbir önemi yok. İnsanların söylediklerine kulak asma; önemli olan senin ruh ve beden sağlığındır. Aşk meşk işleri de haram kardeşim, boşver o işleri. Seni koşulsuz şartsız seven, seni hiçbir şekilde yarıyolda bırakmayacak bir Rabbin var, bundan güzel ne olabilir ki? Yüzünü O'na dön, O'na yönel. Hayattaki en değerli şeylerden biri olan zamanını Allah'ın rızasını kazanmak için harca. Emin ol, asla pişman olmayacaksın ve kurtuluşa erenlerden olacaksın. Senin için yaşanmışlıklardan çıkardığım naçizane tavsiyem, söylediklerime kulak vermeni dilerim. Tabiki sana kalmış, her şey senin elinde. Hayatında güzel günler görmen ve Allah'ın rızasını kazanman duasıyla...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• yaparsın sen
    sıkma canını..

0|0
    0|0
  • Bir anda gaza gelip her şeyi unutacağım diyorsun ama yalan oluyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...