Bu hayatta olmamızın sebebi nedir?

Kaliteli üyeler cevaplayabilir..

Bu hayatta olmamızın sebebi nedir?

Güncellemeler:
:D :D

0|0
13|19

En İyi Kız Görüşü

• Allah'a kulluk etmek ve imtihan edilmektir... sonunda da Allah in emir ve yasaklarina uyduysak buyuk mukafat olan cennet , buyruklarina uymadiysak azgın ateşli cehenneme gidecegiz Allah bizi rahmetinden ve merhametinden eksik etmesin bizi cennetine girenlerden eylesin ve peygamberimizin sefaatinden mahrumnkalmayalim insaallah.. Amin

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• İmtihan diyorlar

0|2
    0|0
  • Detaya baktım vaay dedim 😊

0|1
    0|0
  • Kalitesizim sorry

0|1
    0|0
  • Elbet var bir sebep. Belki de bunu öğrenmek için yaşıyoruz. Birilerine bir şeyler katmak , anlık da olsa hayatlarında bulunmak, sonra da sanki bir şey olmamış gibi çekilmek zorunda kalıyoruz. Sikca gündelik işlere kapılıyoruz da durup her şeyin oyun olduğunu dusunmuyoruz. Bu soruya cevap arama yolunda kolaylıklar dilerim...

0|1
    0|0
  • en büyük sınavın içindeyiz

0|2
    0|0
  • Görüş sayısını arttırmak için detay enteresan olmuş :)) Allah yaratmış hayattayız işte napalım

0|1
    0|0
  • Allah'a kulluk etmek...

0|1
    0|0
  • Kulluk etmek

1|1
    0|0
  • Ailem

0|1
    0|0
  • Öğreneceğimiz şeyler çok fazla. Sebep ise kul olmak olabilmek.

0|1
    0|0
  • Kaliteli uye miyim bilmiyorum ama imtihan oldugunu hissediyorum.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Onu buraya değil Allah soracaksın.. Buraya gelmişiz ve denmişki, iyi yaşa, ahlaklı, vicdanlı, merhametli ve faziletli ol benden kork ona göre iyi insan olarak anıl.

0|1
    0|0
    • Herkes Allah cc inanmıyor bunu biliyorsun

• Onları hariç tutarız.. Allaha inanmayan yok bir yaratan olduğuna inanıyorlarda o metafizik ötesi şeylere inanmıyorlar.

• Soruyu sorarken genel kitleye hitap etmesi lazim yoksa herkes hemfikir olsaydi tartismayada gerek olmazdi

• Bence bir sebebi yok Allah İstediği İçin Yaşıyoruz İmtihan İçin Olduğunu Düşünmüyorum Allah
    İstese Herkesi Musluman Yapardı Bence Bu da bir kurgudur filmler gibi hayat önceden planlanmış bir durum

0|1
    0|0
  • Eğer bu dünyaya gelmeseydik ve cehenneme gidecek olsaydık belki ben yapmazdım diye düşünceler olurdu.

0|1
    0|0
  • hustling

0|1
    0|0
  • Yemek yemek :)

0|1
    0|0
  • bir sınavdayız..
    Cenneti kazanmak için..

0|1
    0|0
  • Allaha kulluk etmek.

1|1
    0|0
  • test :D

0|1
    0|0
  • din ve spo r

0|1
    0|0
  • kullukkkkkkkkkk

0|1
    0|0
  • Biliyosam Arap olayım

0|1
    0|0
  • Acı çekmek

0|1
    0|0
  • bu yaşa gelmişsin hala bilmiyorsun. Boşver sen abi. akşam bir tek atalım mı?

0|1
    0|0
    • Senin mantigina göre ögretmenler hic bir sey bilmiyor cünkü ögrencilerine soru soruyor. Azıcık beynini kullan lütfen

• Şimdi de bilge oldu başımıza.. Te allaım yaa

• Allah'a kulluk etmek. Net.

0|1
    0|0
  • Yaratıcıyı tanımaya calışmak.

0|1
    0|0
  • Sınav

0|1
    0|0
  • seni bulmam için beni bu dünyaya attın
    alemi benim beni kendin için yarattın