Baba sosyalist anne ümmetçi çocukların ise Türkçü-Ülkücü olduğu aile hakkında ne düşünüyorsunuz :) ?

Baba sosyalist anne ümmetçi çocukların ise Türkçü-Ülkücü olduğu aile hakkında ne düşünüyorsunuz :)

0|0
5|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece babada sıkıntı gördüm.

0|0
    0|0
    • Babam müslüman oruç tutar arada namaz kılar kola bile içmez ama sosyalist işte :)

• Müslüman değil demedim ki knk :) anne ve çocuklar uyumlu baba ters anlamında dedim

Kızlar Ne Diyor 4

• kafa karışık ama özgür :D

0|1
    0|0
  • Babadan etkilenmişler.

0|0
    0|0
    • Babadan etkilensiler solcu olurdular ama hepimiz sağcıyız anneden etkilendik :)

• Yalnış yazmışım anneden diyecektim, dikkatsizlik.

• O nasıl bir aile ya bizde herkes sosyalist ben de sosyalist 😁

0|0
    0|0
    • sosyalizmden hiç hoşlanmam :)

• Jsjsjs çok fark etti

• Her neyse gardaş kürtçü müsünüz? cizre sur silopide ölen k*rtlere ağlıyor musunuz? Baban ne düşünüyor bu konu hakkında?

• O anne baba nasıl evlenmiş ya onu merak ettim

0|0
    0|0
    • Aynı yerde çalışıyorlarmış zamanla aşık olmuşlar :)

• Sağol umarım seninde öyle olur:)

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 8

• büyük ihtimal babası tipsizdir üniversite bitince görücü usulü köyden evlenmek zorunda kalmıştır çocuklarda daha liselidir

0|0
    0|0
    • Babam 42 yaşında çok yakışıklı annem de köylü değil :) ah şu ön yargılar. Babam üniversite bile okumadı :)

• Vall ben hem muhafazakar hem milliyetci hem rocker hem çapkın hem manyak biri oldugum icin sasirmam. d

0|0
    0|0
  • bu ne perhiz bu ne lahana turşusu derim

0|0
    0|0
  • Tam avrupaki aile amerika gibi toplama

0|0
    0|0
  • boş işler

0|0
    0|0
  • vay arkadaş neyin kafası

0|0
    0|0
  • Her kafadan bir ses ne guzel iste

0|0
    0|0
  • ideoloji karmaşası..

0|0
    0|0
    • Hayır biz çocuklar araştırmacı olduk ve ailemizden bağımsız şekilde siyasi ideolojimizi bulduk :)

• kız kardeşin neden çapulcu ülkücü, ona söylesinize sizin gibi ırkçı olsun..

• Adam gibi konuşsana ulan dingil çapulcu senin babandır, saygısız olduğun için atıldın

Yükleniyor...