Yalnızlığınız dayanılmaz boyutlara ulaşınca napıyorsunuz?

Yalnızlığınız dayanılmaz boyutlara ulaşınca napıyorsunuz? Yalnızlığınız dayanılmaz boyutlara ulaşınca napıyorsunuz?
Hayat arkadaşının yokluğundan bahsediyorum ailem var yalnız değilim diyenler yazmasın !

1|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kimse yalnız değil Allah var 😊

0|0
    0|0
    • O muhakkak ama insan bir hayat arkadaşı istiyor işte anla bir dinle beni

• Evlilik programlarına git o zaman yani madem bu kadar yalnızsın :/

• ya bumu yani çözümün komiksin hemde çok komedyen ol sen kardeş insan gibi yorum yazın ya

En İyi Erkek Görüşü

• Yalnız Kalmayı Tercih Ediyorum

0|0
    0|0
    • yalnızlık bazen bir tercihtir ama inan hiçbir insan memnun değildir bundan

• Napak Ölek Mi... Asfalt Mı Kemirek... Mazot Mu İçek... Napak Bre Napak?

• kardeş inan memnun değilsin bunu kabullenmişsin sadece yapcak bişey yok

Kızlar Ne Diyor 2

• Mastürbasyon?

0|0
    0|0
    • kardeş o da biyere kadar insan artık dayanamıyor erkek olsan anlardın kızlar anlayamaz bizi hormaonlar farklı

• Fuckbuddy edinmek benim için zor olmuyor sizi bilemem tabi ama.

• bizim için zor bu yobaz ülkede ama bir işe yaramak istiyorsan benimle yap f*ck :( zorlardayım

• bok gıbı yalnızım olewım gelıyor

0|0
    0|0
    • aynen ben de kardeş inan dayancak gücüm sabrım kalmadı gunah mı acaba sabrım kalmadı demek zamanı gelmemiş diyenler hep manitayla geziyor ne çektiğimi bir ben bir Allah bilir :(((

• yazdım kardeş bmw ile başlıyo nickim

Erkekler Ne Diyor 1

• Deliriyorum, depresyona giriyorum. Ama bir süre sonra böyle de iyi aslında ya bağlıyorum konuyu :)

0|0
    0|0
    • depresyona sokan da bu ülkedeki tabuları olan kızlar ne var sanki sokaklarda parklarda saçma önyargılar yapmasalar dürüst düzgün konuşabilen erkeklerle insan gibi konuşmayı öğrenseler saçma tribal enfeksiyonlara girmeseler

Yükleniyor...