Yaşamak için İskandinavya mı Almanya mı? Neden?

Seçme şansınız olsaydı Norveç, isveç, Finlandiya gibi ülkelerde mi yaşamak isterdiniz yoksa Almanya mı arkadaşlar? Temelli yaşamak yani, Erasmus, tatil vs. değil. İnsanlarda hep bir İskandinavya hayali var, oysa mesela İsveç göçmenler yüzünden tehlikeli bir yer olmuş, Finlandiya ekonomisinin o kadar iyi olmadığı söyleniyor. Yine de Alman arkadaşlarımda bile İskandinav ülkeleri hayali var. Cidden bu kadar mı cennet oralarda yaşamak? Havası soğuk diye mi hoşunuza gidiyor, doğal güzellikleri yüzünden mi? Ne cezbediyor sizi bu kadar? Ve neden Almanya denince Türkler bile artık burun kıvırıyor? Şöyle uzun uzun yanıtlar verin ya, merak ediyorum düşüncelerinizi. (Finlandiya'nın İskandinav ülkesi sayılmadığını biliyorum evet)

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• eğer iş için yaşamak istersem tabiki almanya sanayi alanı özellikle türkler çok yakınır çünkü işe ilk kendilerinin alınmasını istiyorlar böyle saçma bir şey var ama normal standartlarda huzurlu bir ülkede yaşamak isteseydim doğasıyla her şeyiyle berabar bu iskandinav ülkeleri olurdu. Buralarda da iş yok mu var tabiki ama sanayi bakımdan baktığım için almanya dedim. Hem insanlar birbirine daha çok saygılılar hayvanlara kurallara her şeye ne yazıkki bunlar ülkemizde yok

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• iskandinavya

0|0
    0|0
  • Ilk soruya gore iskandinav tabiki

0|0
    0|0
  • Alamanyanin suyu cikti

0|0
    0|0
    • Ne gibi? Ben orada bilgisayar eğitimi almayı düşünüyordum, kötü seçim mi diyorsun?

• Neden alamanya bilg
      Hindistanda al bence

• almanya, daha zengin ve daha sıcak..

0|0
    0|0
    • Bence de ama İskandinavya deyince insanlara rüya gibi geliyor

• o rüya yerlisine, yoksa iki kar yağınca evinden dışarı çıkamayan türke cehennem.

• Ukrayna' da yaşamak isterdim.

0|0
    0|0
    • Savaş mavaş?

• Rusya burnunun dibinde, ayrıca kızlar dışında ne gibi bir cazibesi var Ukrayna'nın?

• Gidersen anlardın ben çok gittim ve bir çok ülke gördüm mesleğimden dolayı.
      1. Gece hayatı.
      2. Kızları.
      3. Özgürlülük.
      4. Siyaseti takmama.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...