Türkiye depreme ne kadar hazır sizce?

Japonya ve Ekvator da olan depremler Türkiye depreme ne kadar hazır sorusunu getirdi sizce depreme hazır olduğunuzu hissediyor musunuz?
Şahsi fikrim çoğu yer yeni yeni yenilenmiş olsa da hala eski bina çok ve inatla binalarını kontrolünü yaptırmayan insanlar var

• Türkiye depreme hazır olduğunu düşünüyorum
    10% (8)18% (14)14% (22)Oy Ver
  • Türkiye depreme hazır olduğunu düşünmüyorum
    90% (76)82% (63)86% (139)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|13

En İyi Kız Görüşü

• Bir deprem olsa tüm ülke çöker herkes çok katin peşinde kimse saglam olsun demiyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• tr depreme hazır olur ama bızım omur yetmez kardes

0|0
    0|0
  • Hazır değil

0|0
    0|0
  • Hazır değil bence şimdi yeni evler eskilere göre daha yıkılgan

0|0
    0|0
    • herkes para var diye müteahhitliğe girişti anlayanlarda anlamayanlar da ve sonuçlar çok kötü denetlemeler yok denecek kadar tabi bu benim düşüncem

• Haklısın :)

• Kesinlikle cok kotu olur

0|0
    0|0
  • Hazır ya da değil olacak

0|0
    0|0
  • Hazır değil İstanbul da deprem olursa dusunemiyorum :/

0|0
    0|0
  • onlar binalar sağlam bizimkiler değil nezaman deprem olcak

0|0
    0|0
    • ne zaman deprem olunacağı bilinmez önemli olan önlem almak ama ben Türkiye'de bunu görmedim pek

• binalar yapışık yapışık kacsak bile diaar üstümüze düşer yapışık dediksek öyle değil kocaman binalar yapıyorlar nasıl kaccaz eğer deprem olursa ayva yedik

Erkekler Ne Diyor 12

• Karamana gelin hiç deprem filan olmaz yüzde yüz dayanıklı onlar konuşur akepe yapar 😹

0|0
    0|0
  • Gayet hazır, zamanında Yalova depreminde bütün arsaları ucuza aldılar ileride değer eder diye. Baksana çok hazırlar !

0|0
    0|0
  • binaları
    önlemleri
    olası deprem senaryolarına hazır olmayı geçtim insanlar bile hazır değil
    ampulü ancak sallayan bir sallantıda oluşan panikle herkesin dışarı fırlama çabaları bile bunun ispatı

0|0
    0|0
  • Japonya 10 hazirsa biz 1 bile hazir degiliz. Herifleri tsunami bitiriyor zaten depremden bir bok olmuyor.

0|0
    0|0
  • Hazırız biz şimdiden başladık çok fena yıkılıyoruz adsfjh

0|0
    0|0
  • Lan görende deprem olcak yorum önceden bir bakıyorsun duruma hiç bir yer depreme asla %100 hazır olamaz bide allah isterse ister japon olsun ister türk olsun ister amerikalı olsun orayı yerle bir eder japonyayı hatırla istersen herkes japonya çok güçlü falan dediler yinede yerle bir oldu

1|0
    0|0
    • bakın şöyle anlatım depremde evi çatlayan kişiler bir şey olmamış gibi umursamazca davrandı daha düne kadar karşımdaki bina bile öyleydi

• Ya kardeşim insan ne kadar istersr o kadar güvenli olur biz bu kadar güvenli olmak istiyoruz eger gerçekten depremden korksaydık 50. katta 100 . katta oturmazdı insanlar bir deprem olsa allah göstermesin bina kopmle demir hatta çeliktende olsa yıkılsa sence 100 katlı bir binada sana söylim en az 1000 kişi anında ölür

• Hazır değil

0|0
    0|0
  • b...

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum İstanbul çok tehlikeli bu konuda

0|0
    0|0
  • Sağlam bir depremde 56 olur bu ülke kimse guvenmesin

0|0
    0|0
  • hazır değiliz... Japonlar 9 şiddetin deki depreme dayanıklı binalar yapıyorlar.

0|0
    0|0
    • deprem ülkesi oldukları için ve oranın kuralları çok katıdır af yok müteahhit ev yaptı ve o binada oğlun öldü diyelim onu yapan kişinin evladı da öldürülür

• Dask yaptirdik 87500 tl cepte

0|0
    0|0
Yükleniyor...