Sebahattin alinin roman tahlili. Yardimci olur musunuz?

Merhaba arkadaslar edebiyattan odevim var ve sectigim romanin tahlilini yapmami istiyo. Kitabin adi Icimizdeki seytan bunun olay orgusu, olayi, karaktetleri yer zaman ve mekani hakkinda bilgi verecek misim kitabi hic okumadim bu kitap hakkinda bilgisi olan varda yazar bilirmi allah askina yardim edin yarina yetistirmem lazim. Arastirdigim halde bulamadim hocbir sonuc. Olay orgusu
Olay
Yer
Mekan
Zaman
Karakterler

Güncellemeler:
Ben sadece ornek olarak istedim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Aynısını demin birine yazdım sanada yazayım. O ödevi araştır yap diye veriyorlar gerekirse otur kitabı oku diye. Çünkü okurken araştırırken bir şeyler öğrenmen maksadıyla. Öyle git internetten sağdan soldan hazırla ver puan al diye değil. Sonra da vay efendim eğitim sistemi yerlerde...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İyide bu ödevi benn yapıcaksam neden sen not alıcaksın notu da ben alayım. ya da bukadar kalpazan ne zaman olduk. Bizim zamanımızda böyle değildik haylazdık da emek hırsızlığı yapmazdık.

0|0
    0|0
  • kolay gelsin. araştırmayla olcak şey yok burda gidip okusaydın her sey içinde var zaten.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...