İçki konusunda yardım?

Merhaba. 2 kız içki içmek istiyoruz. Bira sevmiyoruz, rakı var ama çok sevdiğimiz bir içki değil. onun dışında 2 kız için viski-vodka önerebilirmisiniz makul fiyatta olan? Mesela 35lik yetermi ikimiz için? (max 60 tl)
gereksiz yorumlae yapmayın lütfen.

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Yeter 35lik. Zaten anladigim kadariyla toleransiniz pek yok. Vodka olarak en yaygin absolut ve smirnoff var 35lik sisede. Paraniz yetiyorsa 70lik russian standard'da alabilirsiniz. Viski olarak o fiyata 35lik JB olabilir JW Red Label olabilir, JW Black Label olur, Jack Daniel's olur.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• içme çarpılırsın

0|0
    0|0
  • İçmeyin yazıktır.

0|0
    0|0
  • 35 lik simdilik yeter; ballantines ya da red label al migrosta Şu an 56 lira 4 sise de soda al karistirip icersiniz kafayi az da olsa bulursunuz cikolata findik fistik ta olsun tamamdir :)

0|0
    0|0
    • 35likten sodayla kaç bardak çıkar?

• su bardagı knk jdsfdsdfkd meyvelı soda olurmu bu arada sjdksda

• meyveli olmaz mide bulandirabilir ama illa ki meyveli olacaksa limonludan otesine gecme :)

• Ula daha içkinin ne olduğundan emin değilsiniz 35'lik viski diyorsunuz :) Koklayın bırakın 2 gün yeter size o kafa.

0|0
    0|0
  • Jack daniels

0|0
    0|0
  • siz gidin meyve suyu için

0|0
    0|0
  • 35 lik hızlı içerseniz sarhoş edebilir svarovski alın güzel vodkadır

0|0
    0|0
  • Ergen detected

0|0
    0|0
  • Anlaşılan Yaş 15 16 falan onun için 35 votka alın yanına vişne suyu malum meyve suyu cocuklara iyi gelir karıştırın için zaten 2 bardakta toz olursunuz

0|0
    0|0
  • 35lik fazla bile gelir 2 kıza

0|0
    0|0
  • istanblue alın votka hesaplı yanınada redbull tadı da fena olmaz bu havada rakı içmeyin. İlk defa içiceksiniz 35 lik yeter. Üstüne de cial birer malt bira çakın sonra mışıl mışıl uyuyun.

0|0
    0|0
  • Tekila alın. Temiz içki

0|0
    0|0
  • arkadaşlar valla ben bu durumda alkolden çok kola cipps mips alırdım ki öyle de yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Ballantines alın 35 lik biraz da çikolata. Birkaç tane de soda.. Yeter..

0|0
    0|0
  • Kavunlu vodka candır

0|0
    0|0
  • litrelik votka alın yanınada kola tamamdır

0|0
    0|0
  • Ayran için

0|0
    0|0
  • Votka kokmaz zaten vişne suyu ve votka alırsanız yeter

0|0
    0|0
  • O para ile ancak evde takılırsınız

0|0
    0|0
  • Zıkkım için

0|0
    0|0
  • Viski makul ise hepsi makuldür ve evde içki çokta sek içilecek içki az viski rakı

0|0
    0|0
  • Viski 60 - 70 tl arası bide çikolata yeter bence

0|0
    0|0
  • beraber içelim bende içki :D

0|0
    0|0
  • Smirnoff ice

0|0
    0|0
  • binboa ya da tekel votka iyidir. 35 lik sizi zum eder. sabah ben naptı m dersnız.

0|0
    0|0
  • ilk defa mı içeceksin?

0|0
    0|0
  • votka meyve suyu karıştırıp içersiniz alışkın olanı çarpmaz ama siz dikkatli için

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Votka kola alın.
    Yanına da bişeyler ayarlarsınız.

0|0
    0|0
  • Galonla içen kızlar gördüm. Ne demek " iki kız için iniribilirmisinis" bu kdr mıymıntı olmayın yav.

0|0
    0|0
  • ballantines alabilirsiniz küçük boyundan ama tadı acıdır ben bile kolayla zor içiyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle İstanblue öneriyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...