Bence Türk kızlarına Türk erkekleri kurban olmayı ya sence yoruma gel?

Arkadaşlar bende eskiden türk kızları neden çok geri neden batıya göre rahat degiller (ben bir kız soru sordum burcun nedir yüzünü ekşilterek cevap verdi) falan biraz bizide insan yerine koymuyolae r düşüncesindeydim bugün Youtube den öpüşme röportajlarını gördüm bir adam 100 kızla 10 dk da öpüşüyor biri 10 dk önüne gelenle soru sorarak röportaj bahanesiyle öpüşüyor bilek güreşi-taş, kagıt, makas oyunu bahanesiyle öpüşüyor dakikalarca yiyişiyorlar sevgilileri var ya da yok sizce sizin kardeşiniz ya da ablanız ya da sevgiliniz öyle olmasını istermiydiniz?
Ne mutlu ki ben ve benim gibi düşünenler türk oldugu için ben bu bizim kızlara kurban olurum iyiki varsınız. Modernleşmek sokak röportajlarında önüne gelen erkekle öpüşmekse biz iyiki geriymişiz.

0|1
5|5

En İyi Kız Görüşü

• Modernleşme Öpüşmek değil. Modernleşmeyi youtube un videolarında arama :D

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• o videoların çoğu kurgu diye biliyorum yabancı kızlar bize göre rahatlar kabul ama öyle olmaması gerektiğini düşünüyorum düşünsene ileri bir kızın oluyor ve bu kadar rahat olması tiksindirici bir durum belki güzel değiliz onlara göre ya da sekspalite olayımızda düşük ama ne olursa olsun bu tarz şeylerde rahat olmamak çok daha cazip :)

0|2
    0|0
    • Ya kurgu diyorsun da ablacım 100 kız toplaya bilirmisin ya da aynı kişi farklı yerlerde onlarca kızı ayarlayıp toplayabilir mi bide bu büyük bir şirket degil ki büyük bir şirlket olsa dogru derdin ama kamera arkalarına falanda baktım iiyice araştırdım 2 arkadaş biri yakışıklı işte o yapıyor

• Siz erkekler tutarsizsiniz hem kizlar rahat olsun istiyorsunuz hem cok rahat olanlara orusbu diyorsunuz yuz vermeyene kezban diyorsuniz. Raha t kiz isteyip kardesinize ablaniza katisiyorsunuz bence sorun kizlarda degil ailelrinde erkelerde

0|2
    0|0
    • Anlamadım yazından :) ben ne dedim sen ne dedin ya sizi övmeye bile gelmiyor sanırım suçlu yine ben oluyorum

• Ya bak zaten diyorum eskiden isterdim ama istedigimin neler oldugunu anlayınca şu an istemiyorum yani iyiki türk kızları var unterstand :)

• He unterstand😟😮😝😂

• Aynen
    O videoyu izledim. Yorumlara baktım herkes türk kızlarını kötülemiş. Tamam, madem öyle kız olan Türkiye istiyorsunuz gelecekteki kızlarınızı öyle yetiştirin.
    Bakalım kaç kişi yapabilecek.

0|1
    0|0
  • 👏👏👏 ahah helal

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Yüzünü ekşitmek yerine, benim ilgi alanıma girmiyor derse daha az kırıcı olur. Böyle devam ederse Türk kızları evinde Türk erkekleri Rusyada olacak.

0|1
    0|0
  • Sevgilim yabanci benim, gidip baskasiyla opusecek son insan. Toplum baskisi olmadigi icin orada insanlar dedigin seyleri sokak ortasinda yapabiliyor. Bir videoda bes on kiz opusuyor diye milyonlarca kiz ayni olmuyor. Burada da toplum baskisi olmasa aynisi yapacak dolu kiz var Turkiye'de. Heryerde boyle kizlar var.

0|0
    0|0
    • Ya toplum baskısı iyiki var işte sen şanşlı bir insansın diyelim öpüşmüyor ya peki başkası Şu an benim bacım ya da başkasının sevgilisi neden her erkekle öpüşsün ki milyonlarca insan belki dedigin gibi degil 3 -5kişisi öyle neden o 3-5 kişi ben ya da senin çevren olmasın olamaz mı istermisin böyle birşeyi

• Kader oldu öyle birşey oldu kardeşin ya da sevgilin kameralar tv karşısında görsen o halde olabilir mi sence

• Gizli gizli yapmasindan iyidir. Kapinin onune koyarim beni aldatani.

• ami olanin gami olmazmiş

0|1
    0|0
  • bu modernleşmek değil onlar göstererek öpüşüyorsa bizimkiler de gizliden işler çeviriyor bunu bilemezsin ama benim görüşüm hala yabancılar yanında hiçbir zaman da değişmeyecek gibi bizim kızlarımız bakımsız ve çok bilmiş tavırları olduğu sürece epey geride kalırız

0|0
    0|0
    • Yaw dısardakilerin %99 u 16-17 yaşında bozuluyorlar burda ne olursa olsun az öyle insan var 10 milyon genç kız varsa 3-4 milyonu en fazla öyledir ama yani her 3 kızdan 2 si temiz yinede

• sanmıyorum kardeşim :)

Yükleniyor...