Erkekler neden artık zengin kız peşinde?

bir çok örneğini gördüm kendi hayatımdan da. nedense erkekler artık maaşı iyi kız peşinde. hatta kendilerinin durumu iyi olmasada. mesela eski sevgilim orta halli biri. zengin olma hayalleri peşindeydi. geçen gördüm zengin bir kız bulmuş. eskiden erkekler kadınlardan bir adım önde olmak isterdi gurur yapardı şimdi öyle bir durum yok. kız çirkinde olsa zengin olsun mantığında yaşayan çok erkek var. bir arkadaşıımda başına aynı şey geldi. çocuk avukat bir kız buldu kızı terk etti... ne gururlu yaratıklar oldu bu erkekler bide yabancılara bok atarlar onlar hesap ödetiyor falan diye. bariz zengin kız avına çıkmışlar. çalışmayan kızı almıyor bile kimse artık.

0|0
5|23

En İyi Erkek Görüşü

• Katildigim eminerdeki konusmaci ögretmenin söyledigi gibi
    -her konuda en iyisini en lüx olani istedigimiz icin yetmiyor kazandigimiz para..
    Demisti, dusununce evet mantikli.
    Arabanin en yuksek model ve ozelliklisini
    Evin dubleks ya da 5+1'ini
    En basiti şu markadan başkasini giymem diyip donunu dahi o etikette alanlar var.
    Kisacasi bizde bu yetinemeyis oldukca...
    Örnek; bahsettigin avukat kizi buldu diye sevgilisini terk eden sahis beyin cerrahi bulunca o avukatida terk eder.
    Tüm bunlarin asil altinda yatan sebep ya da sorunun asil kaynagi yetinemeyis ve gösteris icin yapilan bir yarıştır.

0|0
    0|0
    • bütün doktorlarda o adamı bekliyordu zaten. kendi etiketi nedir ki avukat buluyor. türkiyede kaç tane bayan avukat -doktor var. erkekler daha fazla. yani yüzdeye vurunca o kız çok daha iyilerini bulabilir bunuda kapıya koyar. hangi yüzle dönücek acaba eski sevgilisine merak ediyorum. öyle basit değil hayat

• evet yukarsa oku salağın bir bana laf yetiştiriyor inanmıyor öyle birini geri çevirdiğimi. çünkü kendi beynince bu olamaz. kendi beynince insanları sevmek daha iyisini buluncaya kadar oluyor. anlamıyor anlayamaz da şimdi böyle adama neyi anlatıcan. ancak başına gelicek bir müsibet anlayacak neyin ne olduğunu o zaman akıllanıcak. yoksa hayallerde yaşar durur.
      yani okumamış etmemiş bir adam avukat kız isteyebiliyor. onla evleniceğine inandırıyor kendini. şimdi ne diyebilirsin ki. bekleyecek görecek evlense bile asla ona denk olamayacak aşağılanıcak ve anlayacak. ama şte görmeden anlayamaz. o yüzden bırakın görsünler yaşasınlar.

• Yazdıklarının hepsini okudum benimde başımdan buna benzer bir olay oldu çalıştığım isyerinde durumu iyi olan evi arabası kariyer ne ararsan var tabi bunları sonradan öğrendim kız ile birkaç kez göz göze geldik ama ben artık o kıza bakmayı düşünmüyorum nedeni onun maddi ve kariyer olarak benden çok iyi olması erkegin maddi durumunun iyi olması sorun olmaz ama kadının olur bana göre şartlar yüzünden artık çalışan biriyle evlenmek gerekli olduğu için bende hayatı seçerek paylaşacağım biti olsun istiyorum bu kızın parasını yiyeceğimiz anlamına gelmiyor zaten bu zihniyette olan biri şerefsizdir keşke benim imkanım iyi olsada eşim hiç çalışmasa

En İyi Kız Görüşü

• Bir arkadaşıma da böyle oldu. Kadrolu değil diye terketti ve kadrolu kız buldu.

0|0
    0|0
    • evet al işte. bide bana kzııyolar burda. var bacım var. önce soruyor memur musun? sonra kadrolu musun sözleşmeli misin diye. yalansa yalan desinler. sallamasınlar. gurur murur kalmamış herkes zengin bulayım yolayım peşinde. eskiden eve bakardırlar artık onuda yapmıyolar üstelik kaba sabalar. bütün bunları maçoluk sanıyolar. maço olan adam karı parası yemez nokta.

• yok canım ya hak etmiyorlar. karı gibi zengin kız avına çıkmışlar

• Aynen öyle

Erkekler Ne Diyor 22

• Haklısın ama madem kadın-erkek eşit. Erkek çalışmayan kadın alabiliyorsa kadın da çalışmayan erkeği sevebilmeli o zaman. Eşitlikse eşitlik.

0|0
    0|0
    • erkek mutfağa girip börek açıyorsa o zaman eşitlikse eşitlik yani...
      ayrıca erkek evi geçindirmek zorunda erkeğin görevi budur. bunu yapmayan karı parası yiyen adam etek giysin gezsin sokakta.

• Yani kısmen haklısın.

• la bu 2-3 kisi gormekle olacak sey degil

0|0
    0|0
  • Ne alakası var ben kaleyi görsem yeter.

0|0
    0|0
  • Sadece erkekler mi? Dönem av-avcı dönemi olmuş arkadaşlık ilişkilerinde bile bunları görüyorum ne yazık ki.

0|0
    0|0
  • Zengin kadın peşinde değiliz çalışsın kazansın peşindeyiz. Hayatı bilsin peşindeyiz. Çalışmayan kızın istekleri daha fazla oluyor, hayatı bilmiyorlar yüksekten uçuyorlar

0|0
    0|0
    • hehe tabi. ben çalışıyorum zaten. ayrıca zengin kız para ister. para parayı çeker. fakir adamla evlenen çok azdır. istisnai durumlar olur. genelde kadın kendinden üstününü ister...
      ayrıca çalışıyorum ama maaşı iyi olan kız istiyolar. yoksa kimseye yük olmuyoruz. hayatı biliyoruz tek odalı evde bile yaşarım seversem benim parayla pulla işim olmaz.

• Ama çalışmayanın hali peki. Hayaller Paris gerçekler bağcılar. Yok bilmem kaç binliralık gelinlik istermiş, şurda ev istermiş, burda balayı istermiş, şu kadar takı istermiş, bilmem nerde düğün istermiş. İstermişte istermiş. Biz napalım?

• ben öyle değilim. sevdikten sonra seversem birşey istemem zaten sevmediğimlede işim olmaz. onu isteyen kızlar istesin. ama o isteyenler kıymetli oluyor bunuda biliyorum.

• Genelleme yapmasak bence haksızsın

1|0
    0|0
  • Size ozendik

1|0
    0|0
  • helal olsun çocuğa bulmuş demek, yok mu kızın kardeşi falan banada yapsın sdfsdfs :D

1|0
    0|0
    • gurursuz işte. yarın tekmeyi yiyince görür. millet aptal değil parasını yedircek. o yedirse ailesi istemez jigola adam mısın ulan siz

• alla alla ilginç. laf yetiştiriyordu ne bilim senden beklerim baktın başa çıkamıyorsun kız kılığına girdin ordanda saldırdın ahaha olur olur niye silindi hesap durup duruken garip valla...

• yalnız o kız benden önce yazmış, tam tersi erkek kılığına girip yazmış olmam gerekirdi :D
      evet garip bende anlayamadım zaten neyse ii akşamalr sana

• Erkekler diye hitap edersen kadınlarda kadrolu faişelik yapıyor diye laf yersin.

0|0
    0|0
    • kadınlar az da olsa yetinmeyi biliyor severse. ama erkekler sürekli aklı fikri parada. kandırmasın kimse burda kimseyi.

• erkeklerde evinde ahlaklı oturuyor zaten.

• evet oturan var öyle genelleme yaparsan böyle genelleme yersin hanım efendi

• Zenginim. Kız peşinde değilim.

0|0
    0|0
  • ben öyle değilim
    çooook guruluyum

0|0
    0|0
  • Kadın dedigin paralı olur:) parasız hatunla hiç işim olmaz

1|0
    0|0
  • artık kızlara para harcamaktan gına geldi biraz da siz harcayın :D

0|0
    0|0
  • Eee siz yapınca iyi de biz yapınca mı gurursuzluk

0|0
    0|0
  • her şey doğacak çocuklarımızı düşündüğümüz için. bir de bize odun dersiniz

0|0
    0|0
  • çalışmayan gereksiz hiç bir şey yapamayan kızı ne yapıyım ben :D

0|0
    0|0
    • ben çalışıyorum. erkek ol kıza bak karı mısın sen

• ben kendini aşan insanlarla birlikte olanlar için dedim

• Örnek soran:))))

• Kizlar zengin erkek pesinde erkelerde zengin kiz pesinde olamazmi yani

0|0
    0|0
    • kızlar genelde sevdiği adam parasız da olsa severler. zengin adam peşinde olan kızlar kimler belli kaşarlık yapanlar. onlarla oluyorsan o senin sıkıntın.

• e gelmez tabi. para bu geldiği gibi gider bilemezsin. kimse yani sabancı değil şurda.
      ama işte akılları fikirleri para olmuş. ay neyse ya bize ne Allah iyilerle karşılaştırsın inşş

• Aynen oyle insallah

• babası yaşlı ve zengin olsun kızıda tek kızı olsun başka oğlu felan olmasın inş :(

0|0
    0|0
    • o kızda zengini ister paraparayı çeker. sen filmlerde yaşa

• Üye olduğuma pişman olmuştum senin gibilerde varmış kardeşim

• Hastalıklı insan ve vahşi insan çok cahillikte cabası :)

• iç güveysi gibi valizimi alıp kaçar giderim kıza hemen :D

0|0
    0|0
  • neden kızlar zengin koca peşinde ise erkkelerin de amacı aynı

0|0
    0|0
  • para için terk edilmek istemiyor olabilir, daha önce başına böyle birşey gelmişse..

0|0
    0|0
    • niye terk edilsin. davul bile dengi dengine demişler. zengin bir kızla nereye kadar yapıcak. ezilcek sürekli. kız istese ailesi sorun çıkarır benim kızıma layık değil derler.
      para için niye terk edeyim zaten kabullenmişim başımdan. ayrıca bende normalim yani ama çok zengin kız arayışı nedir yani kendine bakmadan. resmen av peşinde.

• bulursun mutlaka. paraya önem vermeyenlerde var az da olsa. ama şimdi nedense herkes para diye ölüyor mezara götürcekler haeralde.

• bakınıyorum etrafa.. çıkacak mı bakalım..

• he siz kızlar çok düzgünsünüz ya iyi yapıyorlar helal adamlara basmak lazım tekmeyi daha iyisini bulunca

0|0
    0|0
    • zengin olan iyisi mi oluyor. o kızda iyisini bulursa basar tekmeyi.
      ben bir ekmeği bölüşür yerim sevdiğimle. zaten parası yoktu kabul etmiştim.
      ben çok düzgünüm evet. sen yamuksan herkesi yamuk sanarsın doğal.

• zaten hep öyle oluyor. hayat nedense yanlış insanları kesiştiriyor. hata yapa yapa doğruyu buluyorsun. en eğlenceliside bu insanların yola geldiğini görmek oluyor. aslında mantık çok basit ama insanlar hayal dünyasında işte.

• Tekmeyi yemiş bu erkeklere düşman olmuş tikip bırakmış aşifteyi

Kızlar Ne Diyor 4

• ona buna parayı yedırtınce zengın kız pesınde oluıyorlar

0|0
    0|0
    • o devir eskidendi artık para yiyor erkekler

• Kızlar neden zengin erkeğin peşindeyse aynı sebepten:))

1|0
    0|0
    • ben zengin adam peşinde değilim sen öyleysen o senin sorunun. kişi kendinden bilir işi işte.
      benim parayla pulla işim olmaz. kaç tane paralı adamı istemedim aklın şaşar kalırsın kızım.

• Yeminlerin nerde gizli varoş

• üstüne gitme kızcağızın bence daha fazla bırak kendi haline :)

• Çünkü bakımlı, başka dertleri yok, erkekler güzeli sevmesin napsın.

0|0
    0|0
    • güzel değil kız yanlaış okuuşsun zengin

• Hayatım makyaj yapınca götüm gibi erkekler gözlerini alamadığın kızlara dönüşüyor, yani güzel olmak sadece doğal bir lütuf değil ki. Benim görüşüm bu, zengin kızda o kadar ciddi büyük sıkıntı kasıntı yok.

• Kızlarla baş edemeyince adamlar geride kalmayı tercih etmeye başladı😂

0|0
    0|0
    • parasını yemek için yapıyorlar... adam yatacak kız bakıcak bunlara. sonrada erkek diye geçincekler

• Yazıkk

Yükleniyor...