Yeni bir başlangıç nasıl yapılır?

Lütfen yardımcı olun yeni bir başlangıç yapmak istiyorum saçma sapan arkadaşlarım var dostum yok pişmanlıklarla dolu geçmişim var ve ben yeni bir başlangıç yapmak istiyorum ne yapmalıyım?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Seni kuyudan çıkaracak birine ihtiyacın var. Allah c. c. yardımcımız olsun inşAllah.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gecmisindeki sana aci ve uzuntu veren en ufak kisiyi bile unutmaya bak. İnsanlara ben buyum de kimseye kendinden cok guvenme. Yanliz kaldiginda korkma yeni kisiler tanimaya bak ummadigin kisiyi bil3 insan sevebiliyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Sil bastan

1|0
    0|0
  • Başkalarını örnek alma, kendini tanı ! Olduğun gibi görün ve buna inan. "Çünkü dünyada senden değerlisi yok"

1|0
    0|0
  • yeni başlangıç yapman için bakış açını değiştirmen ve sonra sırayla önceliklerini belirlemen gerekiyor

1|0
    0|0
  • sehir degistir mumkunse ulke sosyal medyaya girme internete sadece muzik dinlemek ve film izlemek icin gir oyun konsolu al oyna evini kutuphane haline cevir telefon alma

0|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap geçmişin seni bırakmaz öyle ya da böyle geçmişine sahip çıkıp kabullenmelisin unutma geçmişine sahip çıkmayanın geleceğide olmaz.. Yeni bir başlangıç için yeni bir sen herekli yani yeni sınırların yeni hedeflerin yeni umutların olmak zorunda

0|0
    0|0
  • Dostum yok cevremde adama killi biri yok guvenecegim arkamda olan bir dostum yok gecmis desen oyle, en temizi herkesi bir kalemde silip kendi halinde durabildigini kendine kanitlamak. Istersen konusabiliriz bu konu hakkinda mesaj atarim daha iyi fikirler verebilirim anliyom cunku durumu o yuzden boyle bir sey deme ihtiyaci duydum.

0|0
    0|0
  • Deli olman lazım

0|0
    0|0
  • Herkesi bir kalemde silip kabuğuna çekilmelisin ilk önce. Kafanı biraz toparlaman lazım.

Kendi kendine düşün ne istiyorum diye. Kendine biraz zaman tanı.

0|0
    0|0
  • dipteyim artık çıkmam lazım bu çukurdan demek lazım..

0|0
    0|0
  • eskileri unutarak

1|0
    0|0
  • Cinsiyet değiştir

0|0
    0|0
  • geçmiş silinmez

0|0
    0|0
  • samimi yani doğal insanlar la arkadaşlık yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Bugünden itibaren bende aynısını yapicam

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Bundan sonra nasil yasamak istiyorsun? Bunu cevapla gerisi gelecektir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...