Cok kotuyum ya arkadaslar?

merhaba arkadaslar.
cok kotuyum bundan bir sene once cok kotu seyler yasadim. 2 cok yakin 6 senelik arkadaslarimdan kazigin dibini yedim. Buda beni ozamandan beri zTen alt ust etmisti. Buda yetmedi bitane daha birindne kazik yedim yani anlicaniz ardi ardina. Neyse bu 6 senelik arkadas eski sevgilimle nispet yapip kapima kadar geldi, baskalarini benimle
ilgli doldurdu ve beni kotu yapmaya calisti. Oburu desen surekli bir kavga arama pesindeydi su -1 sene boyunca. Simdi hic karsima cikmiyolar ya da gormuyorum ama onlari gormekten cok cekiniyorum. Cunku ayni sehirde semtlerde oturuyoruz. Mesala konser ya da baska bisey oluyo onlari gormim diye gitmiyorum. Hani korkuda degilde nebilim ozguvenimi kaybettim galiba.. Bana yardimci olabilirmisiniz? Mesala simdi koray avci konserine gidicem ve onlarda gider gorurum diye cok korkuyorum halbuki neden bu korku bilmiyorum..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yaşadığını bende yaşadım aynısını görünce böyle sinirlerim bozuluyordu eğer sen böyle yaparsan onlara cesaret verirsin dilediğin gibi çık dışarı gez dolaş onlar senden çekinsin başka arkadaşlar edin kendine.

0|0
    0|0
    • Yok zaten arkadaslad gidicdm ama neyim var cozemedim bir cekinmezligim var

• Yaptıklarından dolayı görmeye tahammülün yok sadece bu kadar.

En İyi Kız Görüşü

• Cesaretli ol... Korkma elbet bir gün zaten karşılaşacaktınız

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Nezaman bu konser

0|0
    0|0
Yükleniyor...