Yakın bir arkadaşınız bunları yapıyorsa?

Sizinle olan her buluşmanızda telefonda birileriyle gülerek uzun uzun konuşmalar yapıyorsa; sizinle olan buluşma planınızı sürekli erteliyorsa ; o kadar ertelenmiş buluşmadan sonra bir gün buluştuğunuzda sanki lütfederek gelmiş gibi davranıyorsa ve bu buluşmaya gelebilmek için bir ay öncesinden söz verdiği birini ektiğine vurgu yapıyorsa ne düşünürsünüz? açıkçası ben pek üstüne gitmek istemedim ama gına geldi artık ve yanlış bir şey de yapmak istemiyorum. Fkirlerinizi alayım.

Güncellemeler:
Yakın bir arkadaşınız bunları yapıyorsa?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• yol ver gitsin ya niye başını ağrıtıyosun o tiplerle bir kaç tane öyle arkadaşım vardı yol verdim gitti kednine değer ver ya kendini ezik duruma düşürme yanlışı o yapıyo sen niye yanlış yapmaktan korkuyosun ki koy postayı gönder

0|0
    0|0
    • ya bayadır yakın arkadaşım ama tavırları bu sene değişti ve hani gerçek yüzünü şimdi görüyorum sanırım

• ne için?

Erkekler Ne Diyor 5

• Yani bir sonraki buluşmada ben ekerdim ayrıca teklifi artık onun yapmasını beklerdim

0|0
    0|0
  • hic kurcalama hadi ordan et ;)

0|0
    0|0
    • dimi bencede

• aynen oyle; s. et yazmistim ama site degistirmis ; deget her yerden uzak dur kaale de alma

• Oyle yakin arkadas olmaz. Aninda f*ck off çekerim. Kizlar boyle zaten kizlarin arkadasliklarinin samimi bulmuyorum. Yuz yuze canim cicim, arkadan şıllık , or*ospu.

0|0
    0|0
  • O arkadad degil nisbetci

0|0
    0|0
  • Buluşmazdım zorunda kalmadkçada konuşmazdm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...