Yalnızlıkla nasıl başa çıkarım?

yalnız kalamıyorum tek başıma yemek yiyemem gezemem okula gidemem ve bunu bilen dostum beni yalnız bıraktı ne yapmalıyım?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• insana asla güvenme ve hep yanındaymış gibi davranma. Yapman gereken çok basit. Ayaklarının üzerinde dur. Okuldaki sınavlarda kopya çekebilirsin ama hayat denen sınavda kopya çekemezsin. Hep tek başınasın. Dik durmayı ve hayatla mücadele etmeyi öğren.

1|0
    0|0
  • Üniversitede misin?

0|0
    0|0
  • Seni yolda yanliz tek basina birakmayacak dostlar edin

1|0
    0|0
    • uzun süredir bekliyorum ama yok öyle biri

• Insallah bulursun bende uzun zamandır arıyorum derdimi dert sevincimi mutluluk olarak gorecek bir dost ama ne yazik ki su zamanda böyle dostlar zor bulunuyor degil mi

• Daha çok yalnızlaşacaksın. Bu sözleri ben 31 yaşındayken söylüyordum. Şimdi 6 yıldır yalnız yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • alışmalısın arkadaş. Abartılacak yanları var ama yanlıztıkta bulur insan kendini öyle kaptırma kendini biri insan ve kalabalıklara desemde ne fayda sen yine bildiğini yaparsın. Ne demişler başkalarının bilgisiyle bilginde olsak kendi aklımızla akıllı oluruz.

0|0
    0|0
  • bir süre sonra alsııyorsun ve sana bagımlılık yapıyor ınan bana

1|0
    0|0
  • Yalnızlık iyi değildir allah korisin psikolojik olabilirsin kız

1|0
    0|0
  • Bir insan en olmadık şeylere dahi gülebiliyorsa yalnızdır

0|1
    0|0
  • Bilmem

0|0
    0|0
  • Yalnızlığa alış bence ALLAH korusun başına bşey gelse veya sıkıntılı günlerinde kimse yanında olmaz sana tavsiye sağlam dost zor bulunur

0|0
    0|0
  • Sevgili yap 😆😆 sitede bile bikaçyüz tane bulabilirsin

0|0
    0|0
  • 'asla yalnız yeme' adında bir kitap var. Al oku onu

0|0
    0|0
  • Garipmiş

0|0
    0|0
  • Öğrenerek

0|0
    0|0
  • oyuncaklarınla oyna

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Üniversite de dibini gördüğün zamanlar oluyo yalnızlığın ona alıştırma gibi düşün takma yalnızlık çok şey öğretiyor

1|0
    0|0
  • kımseden fayda gelmez kımseye fazla baglanma herkes bır gun gıdıyor o yuzden tek basına kalmayı ogren

1|0
    0|0
  • Aslinda bukadar takma. s

0|0
    0|0
  • daha çok yalnız kalırsın alış şimdiden

0|0
    0|0
Yükleniyor...