Özel hastaneler neden bu kadar soyguncu?

ulan bir doktorun yanına gidip, konuşup, reçete almak neden 180 tl, neden yani, alt tarafı konuşuyorsun ve reçete veriyor, bu soygunculuk değilde nedir? üstelik hükümete yakınlığıyla bilinen bir hastane

Güncellemeler:
sevgilim neden bana küstü diye saçma sapan bir soru sorsam onlarca kişi toplanırdı buraya

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Bilindik olduğu için :/

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlık bakanının bile kendi özel hastanesi var, sence seni mi tutacak cebinin büyümesine mi bakacak kardeşim?

Ben de hekimlik icra ediyorum. Muayene ve hekimlik bilgisi akıl almaz düzeyde bir sanat, müthiş uzmanlık gerektiriyor. Laboratuvar testleri, hele ki görüntülemeler çok pahalı. Ama gel gelelim çoğu hastane de iyi bakmak yerine çok kişiye bakmak için bunları doğru düzgün yaptırmıyor.

Kâr amacıyla yürüyen kurumda tarafsız sağlık hizmeti verilemez!

0|1
    0|0
    • bu kadar da olmamalı her ay ilaç yazdırmaya gittiğimi düşünsene

• amerikada ki halkın gelir seviyesiyle türkiyedeki halkın gelir seviyesi aynı değil

• ABD'nin ortalama Gayrisafi Milli Hasıla'sı Türkiye'nin 4 katı.

ABD'nin ortalama sağlık masrafı Türkiye'nin 16 katı.

Daha güçlü olmalarına rağmen gelirlerinin 4 katı daha fazlasını sağlık harcamalarına veriyorlar...

Biz 200 lirayla paramızın %10 'unu veriyorsam onlar 1600 lirayla paralarının yarısını birden bire veriyorlar.

O yüzden orada gelirin fazla olması bahane değil... Nezle olunca bile her şeyleri ücretli. Önceki mesajımda dediğim gibi, bunun sorumlusu devlet. Ama ücretler hala çok kötü değiller.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• yapcak bişey yok kanks her sektör para kazanmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
    • hastane la ora hastane, parada kazanmıyorlar soyuyorlar

• tüccarlığa dönmüş artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...