Her yiğidin bir yoğurt yiyişi, her öğrencinin bir kopya çekişi vardır. :) Hiç Kopya çekdinizmi ?

Her yiğidin bir yoğurt yiyişi, her öğrencinin bir kopya çekişi vardır.   :)   Hiç Kopya çekdinizmi  ?

0|0
20|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 19

Erkekler Ne Diyor 13

• Hiç kopya çekmedim ama çok kopya verdim. O yüzden aptalın tekiyim emeğimi hep yedirmiş oldum.

0|1
    0|0
  • sadece 1 kere çektim o da ilkokul 2. sınıfta. Tabi hocadan dayağı yiyince ömür boyu bir daha ne çektim ne de kopya verdim. Sizler de çekmeyin canım kardeşlerim. Lisede sınıf birincisi zar zor barajı geçerken, ben fizik bölümünü full yapan çok nadir öğrencilerden birisiydim. Lise bilgilerim ile meslekte gelişip uzmanlaştım ama sınıf arkadaşlarıma bakıyorum da kopya çekenler torpili olmayan işe giremedi. "KOPYA KAKADIR KÖTÜDÜR UZAK DURUN"

0|1
    0|0
  • bunu yazan çocuğu okutmasınlar direk mühendislik diplomasını versinler :D

0|1
    0|0
  • Evet çektim.

0|1
    0|0
  • sınavların amacı zaten birlik beraberliği takım çalışmasını kopya tekniklerini ve pratiğini geliştirmek

0|1
    0|0
  • Lise hayatim boyunca araliksiz kopya çektim 2.5 m uzunluğunda kopya hazirladim hiç sakam yok gercekten bu kadar uzundu kopya

0|1
    0|0
  • Onu yazana kadar ezberleyemiyorsa maldır zaten, hayırlı cumalar.

0|2
    0|0
  • Aboo her sınav

0|1
    0|0
  • Cektim

0|1
    0|0
  • Hiç çekmedim

0|1
    0|0
  • çekmeyen vardır mı ki?

0|1
    0|0
  • Kopya hazırlarken zaten aklımda kalıyordu o yüzden kopya ya pek gerek kalmıyordu.

0|1
    0|0
  • fotoşop bu

0|1
    0|0
Yükleniyor...