Arkadaşlar hiçbir acıyı hissetmiyorum ben neden böyleyim detaya bakar mısınız?

Yaklaşık bir yıldır falan hiçbirşeyi hissetmiyorum yaşadığımı bile hissetmiyorum cok ciddiyim böyle bana ve ya yakınlarıma birşey olsa sanki tepki bile vermicek gibiyim bu dünyayı bırakmış gibiyim öteki tarafı düşünüyorum bu yüzden annem babam vs akrabalarım kimse umrumda değil gibi sanki herkes nasıl olsa ölecek ve bizim bir anlamımız yok gibi geliyor aile olmanın bir anlamı yok gibi sanki yani tek başıma hissediyorum kendimi dünyada ve cok duyarsızım artık herşeye benı değiştiren süreçler yaşadım ama ben bu duygudan nasıl kurtulurum?

Güncellemeler:
gncl
gncll

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Eger bu duygudan kurtulmak istiyorsan bir seylere tutulmalısın öbür tarafı düşünüyorsan oraya uygun şeyler yap hayatının anlamlaşmasını bekleme sen harekete geç senden ne bekleniyosa onları yapmaya çalış içinden gelmese bile. Zamanla kafan dağılır ve bu düşünceden kurtulursun...

0|1
    0|0
    • cok güzel bir açıklama oldu kesinlikle dediğin gibi inşallah düzelirim ama böyle olmaz daha yaşım 20nin başlarında bu yaştan böyle olunmaz ama

• aynen öyle ama işte onuda denedim yazayım dedim olmuyor ben genelde konuşmaktan yanayım yani artık mesajlar not tutmalar vs bana işlemiyo.

• O zaman sana en iyi gelicek şey ailen olmalı onlardan biriyle konuşmalısın

En İyi Erkek Görüşü

• Derin depresyon olabilir dua ette benim gibi duygu körü olma psikolojik destek alman gerek

0|1
    0|0
    • almam gerektiğinin farkındayım da işte nasıl olcak git gel kime gidicem falan onu bilemiyorum

• tamamdır hocam cok saol senin doktora görünebilirim bir araştırayım da

• Rica ederim geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 3

• En güzeli. Sen sadece ahiretin için yaşa. Hiç kimseyi takma olduğun gibi devam et. Keşke bu bende de olsa.

0|1
    0|0
    • ama aileme bunu yansıtmak istemiyorum sevgi dolu olmak istiyorum herkese karşı ama olamıyorum en mutlu günlerde bile mutlu değilim ruhani olarak çökmüş durumdayım

• O zaman başkalarına olumlu olarak iyi görünmek istiyosan kendi kendini motive etmelisin " ben iyiyim, düzelicem " gibi ama yinede bir yardim iyi olurdu ailenden

• Pskiyatriye gittinmi hiç

0|1
    0|0
    • hayır yaşadığım süreci tek başıma atlattım ya da tek başıma savaşıyorum diyeyim hala

• olur atayım

• ne güzel işte

0|1
    0|0
    • güzel değil bu hiç acı cekmediğim anlamına gelmez yani öncesinde o kadar cok acı cekmişim ki bu hale gelmişim ve düşün cok mutlu bir an var sen mutlu olamıyorsun hic hissetmiyorsun cunku

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...