Evrim teorisine inaniyormusunuz?

Bence bugün evrimi kabul etmemek dunyanin düz olduğunu söylemeye eşdeğerdir. Siz ne düsünuyorsunuz.

Lütfen hakaret etmeyin cahiller uzak dursun. saygilar

• evet evrim teorisine inanıyorum
    33% (5)41% (9)38% (14)Oy Ver
  • hayır evrime inanmıyorum
    53% (8)55% (12)54% (20)Oy Ver
  • evrim teorisini bilmiyorum
    14% (2)4% (1)8% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Aaaaa
Zzzzz

0|2
2|8

En İyi Kız Görüşü

• inanmayanlar hastanelere gidip tedavi olmasınlar. evrim teorisi modern biyolojinin temel taşıdır.

0|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evrim teorisine inanmak ya da inanmamak diye bir şey olamaz. Yer çekimine inanmıyorsun diye yer çekiminin var olma koşulu değişmeyeceğine göre evrim teorisi için de durum aynısı. Ben evrim teorisinin doğru ve geçerliği olduğunu düşünüyorum ancak aksi görüşteki bireylerin de ellerinde somut deliller varsa bilimsel yöntemleri kullanarak Evrim teorisini çürütmeleri gerektiğini düşünüyorum, yok bunu yapmıyorlarsa insanlık adına suçludurlar ve bu konu hakkında konuşmaları en hafif tabirle bayağılıktır.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 7

• Evrim teorisi "inanılacak" bir şey değildir, nesnel kanıtlara dayalı bilimsel teorilerden bahsediyoruz, bunlar doğaüstü mitler, efsaneler, mucizeler değil ki "iman"dan bahsedebilelim?

1|1
    0|0
  • hayır evrime inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Kesinlikle inanıyorum ve her konudaki evrim teorisine inanıyorum

0|0
    0|0
  • inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Evrim teorisinin düşünce babası dawrin diyor ki insanoğlu maymundan geldi peki ben bir zenciye sen maymunsun diyince niye ırkçı oluyorum peki

0|0
    0|0
  • dibe batmış paşarısız olmuş bir teoriye kim inanırki

0|0
    0|0
  • Evet inanıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...