Dün kursta rezil oldum fikriniz nedir?

Restoranda çalışıyorum.. Malum 9 10 saat mutfağa gir çık bir sürü yemek kokusu ve ter is kıyafetime sindi.. Bende işten çıkınca parfüm sıkmıştım kokuyu geçirmemiş demekki.. Bende parfüm sıktığım için gerek duymadım kiyafet degistirmeye.. İşten çıkıp kursa gittiğimde oturdum 5 dk sonra hoca geldi.. Bütün sınıfı ter ve yemek kokusu sarmış.. Hoca da bunu sınıfa söyledi fena ter ve yemek kokusu var dedi 3 4kez diyince bende özür dileyip sınıftan çıktım..

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

• Üzme kendini alın teriyle
    Kazaniliyor

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• ben öyle hocanın mk. anlar insan kokunun nerdne geldiğini kimden geldiğini bir tur atar sınıfta anlar. ne mal hocalar var ya.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kıyamam sana ya kötü olmuş. Ama parfüm kirli ya da terli vücuda sıkılmaz daha kötü yapar. Bence rezil olmadın hoca kendini daha kötü hissetmiştir emin ol. Kendini kötü hissetme

0|0
    0|0
  • Okumuş eşek mi diyorduk bunlara.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Hoca şerefsizmiş kardeş takma

0|1
    0|0
  • Keşke üstünü değiştirip gitseydin ne genç :(
    Kötü olmuş.
    Neyse sağlık olsun.
    Bu da bir ders olur belleğine...

0|0
    0|0
  • Hata yaptin hemde iki defa. oncelikle giysini degismen gerekiyordu, parfum kotu kokunu gidermez sadece kokunu azaltir belkide degistirir. ikinci hatansa bunu sinifta soylemen ve cikman, keske hic bir seyden haberin yokmus gibi davransaydin

0|0
    0|0
  • Ovv kötü olmuş

0|0
    0|0
  • Hocada var bir şey.. Sen takma kafana.. Alın terinle ekmeğini kazanıyorsun. Hoca kim ki..
    Bir de.. Terli vucuda parfüm sıkma.. İğrenç bir koku olur.. Duş al bundan sonra.

0|0
    0|0
    • Zaten bundan sonra kıyafet degistirip gidicem

• Olur boyle seyler ama dogru bir davranis sergilemissin

0|0
    0|0
Yükleniyor...