Tek dolaşmak nasıl keyifli bir hal alır?

Pek arkadaşım yoktur. Bu yüzden böyle bir soru soruyorum. Acil cevap verir misiniz?

0|0
16|45

En İyi Erkek Görüşü

• bak şimdi benim genç arkadaşım galiba soruyu sorabileceğin ve cevabı en iyi şekilde alabileceğin kişiye denk geldin. benim de çok arkadaşım yoktur aslında bunun birden fazla nedini var ama bence en bariz olanı benim hayata onlardan farklı bakıyor olmam yani benim hayata karşı duruşum daha farklı onlar hayata karşı ciddi tavırlar sergilerken bene ise gayet eğlenceli ve pozitif bir şekilde yaklaşıyorum şimdi Dİyecek olursan senin bu tavrın nasıl olurda arkadaşsız kalmana neden olur inan bende bilmiyorum ama öyle ya da böyle çok az arkadaşım var şimdi senin soruna gelelim tek dolaşmak nasıl keyifli hale gelir dolaşmak var dolaşmak var mesela ben genelde şehrin hiç gitmediğim yerlerine gitmeye çalışırım sen bu dolaşmaya çarşıda dolaşmak da diyebilirsin avm de dolaşmak da o sana kalmış ama öyle ya da böyle bazen insan yalnız kalıyor ( ben hep yalnızımdır ) buna alışmak gerekir ne demişler bir şeyden kurtulamıyorsan onunla yaşamaya alışıcaksın yalnızlıkda beni m için öyle biraz ben nasıl dolaşırım sorusuna gelirsek ben her zaman şarkı dinlerim dolaşırkende evde otururkende o yüzden şarkı dinleyerek dolaşmak olucak benim cevabım he bide şunu unutma güzel günler gelicek ve sen yalnız dolaşmayacaksın herşey gibi bu günlerde gelip geçici be canım hangimiz hayatımızın sonuna kadar yalnız kalıcaz ki he bide sormak istediğin başka soru olursa özel den atabilirsin herzaman müsaitim Birazdan ben tekrar dolaşmaya çıkıcam :d yakşamlarrr

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tek başıma alış veriş yapmak bana daha eğlenceli geliyor çünkü yanımda olan kardeşim ya da arkadaşım buna ne gerek var... aynısından senin evde var .. ya da bu çok pahalı.. ya da rengi seni açmaz... buna benzer bahanelerle bir şey aldırmıyorlar bana.. tek olunca karışan eden yok özgürüm yani

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• yani.. muzik dinlemek aslında iyi olur..
    veya.. insanların yüzüne bakıp onları okumak buda güzeldir

0|1
    0|0
  • köpek gezdirmelisin ya da kedi sahiplenmelisin ben öyle yaptım ) şimdi mutluyu epey bir :)

www.kizlarsoruyor.com/.../q4958745-yeni-sevgili-yaptim-guzel-mi

0|0
    0|0
  • Öyle hayaller kurarsın ki müzik ona eşlik etmek için can atar !

0|0
    0|0
  • Gel lan beraber takilak ayip ediyorsun insanlik öldümü:)

0|0
    0|0
  • Keyifli bir hal almaz. Ama huzur verir çoğu zaman. Kız ortamını bilmem ama erkek ortamı sürekli ''onu şöyle becerdim şunu böyle ayarladım şuna şunu yaptım şu kadar sevgilim var '' gibi ergen muhabbetlerin konu olduğu herkesin kendi egosunu kabartmak için çırpındıgı ortamlar oldugu için pek katılmıyorum aralarına. Ender değerli arkadaşlarım var onlarla takılırım. Tek gezmem

0|0
    0|0
  • Tek de yapılabilecek yüzlerce seçenek var ama bu seninle alakalı nelerden/ne yapmakdan hoşlanırsın v. s. Kısa bir örnek, "Haftasonu turlarına" katılmayı deneyebilrsin hem zevkli hem adrenalin dolu "tabi seçeceğin yerlere göre değişir" hem de farklılık içerir insana iyi gelir.

0|0
    0|0
  • kulağımda müzik varsa, yürürüm..

0|0
    0|0
  • Muzik dinle

0|0
    0|0
  • Almıyor ya bende tek dolasiyom olmuyo

0|0
    0|0
  • sevidğin havada çıkıcan açıcan kıllarını kaldırıcan başını mırıldanıcan ya da doğa yürüyüşü tarzı bir şey yapıcaksın sıkılmayacaksın

0|0
    0|0
  • Neden acil? Ona göre dışarı mı çıkacaksın?

0|0
    0|0
  • Deniz kenarına gidip yanına kitabını alıp sigara kullanıyorsan sigaranı yakıp. Orda geçen seyyar çaycılardan da çayını alıp fazlasıyla keyifli bir hal alır diye düşünüyorum. Düşünmüyorum benimde yaptığım birşey cidden keyifli.

0|0
    0|0
  • Alkol şart o zaman birde kulaklık

0|0
    0|0
  • Cok sıkıcı

0|0
    0|0
  • Arkadaş edinmelisin

0|0
    0|0
  • Ben hep yanlız ım inanki bazen çok keyifli kendini keşfet ve kendini dinle. Kendinle barış dahada sormak istediklerin olursa yardım ederim.

0|0
    0|0
  • Olmuyor maalesef

0|0
    0|0
  • gel gezek kanka ayıp ettin :D

0|0
    0|0
  • Bana göre keyifli, dün arkadasimlaydim bir an önce gitmenin yollarını arar oldum çoğu zaman

0|0
    0|0
  • magaza gir kıyafet dene alışveriş yap

0|0
    0|0
  • Beni de yanina alirsin. Teke tek yarisiriz. Kim daha iyi tek dolasiyor diye.

0|0
    0|0
  • arkadas edınmen lazım.

0|0
    0|0
  • Hmm bende genelde tek takılırım ve kulaklık vazgeçilmez dostumdur

0|0
    0|0
  • Al bir fotoğraf makinesi kimseye ihtiyaç duymazsın

0|0
    0|0
  • Hiç dalda tek üzüm gördünüz mü ya da bir narın içinde tek çekirdek...

0|0
    0|0
  • Sevdiğin şeyleri yap gez dolaş bir yerde oturup kahveni yudumla güzel oluyor bence

0|0
    0|0
  • Denize karşı otur ruhunu dinlendirirsin :)

0|0
    0|0
  • bir zamandan sonra keyif vermez. aşk olsun istersin.

0|0
    0|0
  • Kulaklık.

0|0
    0|0
  • Bence süper kafama göre takılmak istedim mekana gitmek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    14

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 15

• Hiç bilmyorm aslnda ama butun duygu düşuncelerini aşık olduğun kisi vb o an duygusal bir alır herhalde 😊😊

0|0
    0|0
  • Müzik dinlemek mesela,
    Etrafı, doğayı daha çok dikkate almak
    Belki insanlar hakkında bazı sentezler

0|0
    0|0
  • keyifli hal almaz etrafta bir sürü grup dolaşan insanları gördukçe kıskanırsınız. bir arkadaş bile yeter insana

0|0
    0|0
  • müzik

0|0
    0|0
  • Tek dolaşmak daha havalı geliyor...

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum her zaman degil ama bazen iyi oluyor.

0|1
    0|0
  • sevdiğin müzikleri kulaklıkla dinle ama ikisini takma yolda tehlikeli olabilir

0|0
    0|0
  • Kulaklık ve fotoğraf çekimi

0|0
    0|0
  • Gezmeyi hiç sevmem sadece yanlızken eğlenirim benim kafasın ksfjk

0|0
    0|0
  • starbucks tan kahveni al. bir yandan onu yudumla bir yandan havanın keyfini çıkar

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • kulaklık

0|0
    0|0
  • çok keyifli oluyor mesela tek başına cafeye git ama hüzünlenirsin mutlaka

0|0
    0|0
  • Kulaklığını tak alışverişe çık

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...