İzmirli kızlar hakkında önyargı mı var?

İzmirli kizlar hakkinda önyargi mi var? lütfen görüş bildirin.

Güncellemeler:
Ne tür önyargilar var?

0|1
10|40

En İyi Erkek Görüşü

• Bir çoğu, maske takıp, hanım hanımcık ayağına yatan sinsi ve yiyici türbanlıların yanında, kadın gibi kadınlardır..

Yırtıktır, eli maşalıdır ama sinsiliği, düzenbazlığı, hainliği yoktur.
    Erkek olduğunu anlarsın, hissettirirler adama.

Arkası tünel olmuş, saksafon üstadı fakat ''namuslu'' görünen kadınların yanında, sadece sevdiği adamla, aşkının uzantısı olarak beraber olmuş kadınlar, genelde buradan çıkar.

Fakat bizim keko erkeğimiz anlamaz.
    Yıllardır, ''hanım hanımcık'' maskesiyle kandırılmışlardır çünkü, samimiyete de kafaları basmaz..

Bir çoğu, kadının en saf halidir.

Fakat sonra zamanlarla, hükümet ve. öt kıllarının hedefi haline getirildiler.
    ''Son kale''yi yıkamadılar, . ok atmaya çalışıyorlar çünkü ele geçirilmesi için..

Bir İzmir'li olarak, kendilerine selamlarımı yolluyorum buradan..

https://www.youtube.com/watch?v=B8EAfFui9CU

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Vallah avrupanin en elit şehrinden, viyanadan geldim. 7 aydır izmirdeyim almanca anadilim ve ikinci anadilim ingilizce diye bilirim avusturyada chef positionda çalıştım emrimde bir sürü alman vardı. Ama hayatımda hic bir zaman kibirlenmedim havalanmadim asla kimseyle göt yaristirmadim amaaaaa izmirli kızlar gibi tripli kızlar viyanada bile görmedim viyanayi geç avrupada yok burdaki kızlardaki afra tafra. Görende sanar dünyayı yönetiyorlar ve IQ su yüksek bir kadına bile rastlamadım ama cenelerini açınca sanarsın kralın kızı prenses :))) Vallah ne deyim inşallah kafa dengi birilerini bulurum çünkü kafayı yemek üzereyim çok fenalar abi coooooooook allah allah

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Hangi çağdasınız yahu

0|0
    0|0
  • var tabi hep duyuyorum

0|0
    0|0
  • Hayır yok

0|0
    0|0
  • hepsı kıskanclık. d

0|1
    0|0
  • önyargım yok

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • Benim önyargım yok

0|0
    0|0
  • melissa çayı iç, sonra birşeyler okumaya başla

0|0
    0|0
  • Ankaralıyım İzmirde yaşıyorum ama ne kızından ne erkeğinden hoşlanmadım. Egoları tavandır

0|0
    0|0
    • dön o zaman kendı coplugune yavrum durma burda bızde böyleyız napcan

• @esraaturann gelmezsen gücenirim bornovadayım

• oo bornova :D kızım bak İzmir bornova gevsek semt. d gel ballıkuyuya bozyakaya o zaman gör güzellııklerı bak köse baslarında 4 5 tlye cok guzel kafalar var anlıyonmu gel beklerım :D

Yükleniyor...