Bazı insanlar, başörtülü biri hırsızları desteklemeyince neden hep aynı savunmayı yaparlar?

Makara bakara diyen bakanlarin oldugu, Ataturku sevmeyen, ozerklik isteyenlerin bulundugu, terore acilim yapan ve dogu mitinglerinde Turk bayragi acmaktan korkan partiyi sevmek zorunda degiliz. Basortulu akpli olmayinca hep bir zamanlar boyle okurmuydun gibi savunmalara geciyorlar. Devletine ve kanununa cok bagli bir insanim kanuna uymak zorunluluktur bunu asla Allaha uymamak falan gibi dusunmeyin alakasi yok biz eger bu vatanin vatandasi isek kanunlara uymaliyiz o gunki yonetim oydu bugun ki bu biz arabistan ya da iran degiliz seriat ile yonetilmiyoruz o zaman ki iskence goren insanlar sahsen umrumda degil ne yani yas mi tutucam kanuna karsi gelen hic bir insani sevmiyorum, her turlu okuyup haklarini yine savunsalardi, yasananlarin gunahi kime Allah bilir ama dedigim gibi yasadigin topraklarda ki kanuna uymak zorundasin o gun oyleydi malesef, ama bugun de hala kanunlasmis bir durum yok. Bunlari one surup din tuccarligi yapan akp ise benim gibi basortulu olup devletine kanuna bagli olan, basta Ataturk olmak uzere gelmis gecmis butun Atalarini seven insanlarin sadece midesini bulandiriyor. Akp yi elestirince zaten ya dinsiz olursun ya da fetocu hhaha ikisi de degil sadece vatanseverim.!

1|2

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...