Yeni karşılaştığınız birinin hayalinizdeki kişi olduğunu anladığın anda heyecanınızı nasıl yenersiniz ?

... ve o anki normal davranışı konuşmayı nasıl sağlarız. O an bir kısıtlama onu sahiplenmeyi onu sıkmayı nasıl bırakırız Kaçmaması için yanlış tanımaması için? Düşünceleriniz önemli.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Ben belli bir zaman zarfında onun görüşlerini ve düşüncelerini dinleyerek hayalimde ki kişi olduğunu (ruh ikizim) olduğunu düşündüm. Ondan hoşlandığım halde onunla hiç iletişim kurmadım. Zaten hep o bana geliyordu. Konu açıyordu. Konuşmaya çalışıyordu saçmalıyordu :D Yani beni seviyordu karşılık veren bendim. Bir gün peşimden koştu. İmalar yaptı. O an çok heyecanlanmıştım. Kelimelerimi çok özenle seçer konuşurdum. Rengimi asla belli etmezdim. Evde içim içimi yerdi. Ama ona asla bir şey belli etmezdim. Zaten ondan hoşlanıp hoşlanmadığıma bile anlam verememiş :) Sakinliğimi korurdum. Ağırdan aldım. Ya kardeş inan bende kendime inanamadım. Ama bir şekilde sakinliğimi korudum. Ama davranış olarak. Yoksa içten içe heyecanlıydım hep. Çok kaptırma kendini. Rahat ol :D Sıkılmaması için çok sık boğaz etme. Az ve öz konuş kafasında yer et :D espiri yap Benimki mesela uzerime cok dusuyordu havadan sudan hep mesaj atardi bir ara bunalmistim :D yani akışına bırak ama onu sana bağlıycak birşey yap o sana bağlansın kopamasın :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Heyecanımı gizleyemem..
    Hatta itiraf ederim, ki yanlış bir şey düşünmesin..

Zaten görüşmemiz, ciddi bir şey üzerine olduğu için hislerimi söylemenin yanlış bir şey olduğunu düşünmem..

Rahat davranamam, bu bir gerçek.. Belki, ikinci ve ya daha sonra biraz daha sükun eder ama heyecan bitmez..

Fakat heyecanım ve onu kaybetmek istememem, beklentilerimi ve gerçekleri söylememe engel olmaz..

Sonuçta bir birliktelik olacaksa yalanlar üzerine kurulamaz, büyük beklentiler verip hayal kırıklığına sebep olmamalı..

Bir her şeyin başı "hayırlısı"..

#Vesselam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Soru kalıbı anlaşılmaya pek musait değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...