7. sınıfta sevgili olan çocuklar hakkında ne düşünüyorsunuz😐?

7. ya da 8. sınıfta sevgili olup gezen çoğu çocuk var. Bu yaştaki ilişkiler hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
13|32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• O yaşlarda çok hızlıydım güzel bir duygu aşkla tanışmak

1|0
    0|0
    • Aşk denemez. Bence heves.

• Tabi ki aşk değil sadece bu tarz karşı cinsi ve duyguları tanımaya başlanan zaman o yüzden aşkı tanımak yazdım belki de ilişkileri tanımak yazsam daha doğru olurdu.

Erkekler Ne Diyor 31

• hepsi velet

1|0
    0|0
  • Benim de vardı sevgilim 7, sınıftayken. Hatta Ayşegül 8. sınıftaydı :) O zamanlarda sinemeya gidiyorduk bir de elele geziyorduk. Arada kötü notlarımızı birbirimize söyleyip ağlıyordukta Moda sahilinde :) Vayy be ne güzel günlerdi ya.

1|0
    0|0
  • Egleniyolar iste

1|0
    0|0
  • İlk okul sevdiği, sevgilisiyle evlenenler var.. Ayrıyetten aklın kötülüğe en az çalıştığı en saf zamanların son demleri.. Herkesin hoşlandığı sevdiği sevgilisi olduğu zamanlar.. Çokta mühim enterasan bir şey değil..

1|0
    0|0
  • Çocuklar işte.

1|0
    0|0
  • Pek ilişki denilebileceğini sanmıyorum. Heveslenmişler o kadar. O yaştakiler sevgili olarak ne yapabilirler ki.

1|0
    0|0
  • Benim arkdaslarim vardi oyle ya 7. sinifta cikmaya basladilar suanda nisanlilar yani yakindada dugunleri var Allah ayirmasin...

1|0
    0|0
  • kendilerinden büyüklere özenip birbirlerine aşık oluyorlar işte :)

1|0
    0|0
  • çok tv izlerlerse normal

1|0
    0|0
  • Ulke adina utanc verici

1|0
    0|0
  • ergenlik fazla duyguların dışa vurumu

1|0
    0|0
  • 18 yıldır daha sevgılım sansımı s... :D

1|0
    0|0
  • Benimde vardi o yaşta kiz teklif etmisti. Bende biraz dalga gecip kiza ayrilalim dedim. Sonra kiz okul bahcesinde ağladı hüngür hüngür. bir kaç sene önce o kızı gördüm yüzüme bile bakmadi:-)) Sizce içinde kalmis midir:-)

1|0
    0|0
    • bir amcamin oglu vardi sanırım 7. Sinid bile değildi. Kiz arkadaşı onlarq gelmis amcama size baba diyebilir miyim demişti:-)) Çocukluk ne güzel sey:-)

• Ben 7. Siniftayken millete küfredip toplarini aliyodum ne sevgililigi la yeni nesil cok hizli

1|0
    0|0
  • Şaşırıyorum arkadaş benim o zaman çıktığım tek şey teneffüstü 😐

1|0
    0|0
  • ana baba parasını bol bulmuşlar nasıl harcıyacaklarını bilemiyorlar zamanında 1 lira ile okula giderdim hey gidi günler

1|0
    0|0
  • Saçmalık

1|0
    0|0
  • kaç yaşıma gelmişim kız eli değmemiş elime millet ortaokulda sevgili yapıyo

1|0
    0|0
  • Ergen hevesi. Hepimize olmuştur.

1|0
    0|0
  • Gelip geçici bir şey

1|0
    0|0
  • m* onların yüzünden psikolojim bozulmuştu. sürekli öpüştürüyordum onları

1|0
    0|0
  • Fikrim yok

1|0
    0|0
  • :D tatlılar :D senin için ölürüm ödemeler asmalar kesmeler :D

1|0
    0|0
  • Aptallık ve ailelerin umursamazlığı. Lisede bile normal değil böyle şeyler.

1|0
    0|0
  • Fena ya o yaşta aşk yaşıyorlar

1|0
    0|0
  • veled leredern bıktım yaw

1|0
    0|0
  • çok özgüvenliler, , ben birini severdim sevdiğim kız hariç herkese söylerdim

1|0
    0|0
  • Zamanın da biz de öyleydik... Aklımızda kötü şeyler yoktu. Saf ve temiz duygular... Bırak yaşasınlar...

İslam bile 7 yaşında evliliğe izin veriyor :/

0|0
    0|0
    • Hangi islam 7 yaşında evliliğe izin veriyor kardeş milleti yanlış bilgilendirme.

• @meraklıdeveloper

İnsanlarına din adına savaşı emretmiş... Savaşın her türlüsü kötüdür... Bakın IŞID din adına savaşıyor... Ve gerçek islamı onlar yaşıyor... yani : (savaşta) inkâr edenlerle karşılaştığınız zaman boyunlarını vurun. nihayet onları çökertip etkisiz hale getirdiğinizde bağı sıkı bağlayın (sağ kalanlarını esir alın). artık bundan sonra (esirleri) ya karşılıksız ya da fidye karşılığı salıverin. savaş sona erinceye kadar hüküm budur. eğer allah dileseydi onlardan öc alırdı. fakat sizi birbirinizle denemek için böyle yapıyor. allah yolunda öldürülenlere gelince, allah onların amellerini asla boşa çıkarmayacaktır.'' Muhammed suresi 4 aç bak.

Sayısız kadınla evlenerek tek eşliliği yok etmiş, çok eşliliği teşvik etmiş... Tabi şimdi bunu savunanlar da olcak; yok fakirdi yok sahip çıkacaktı falan...

• @meraklıdeveloper Kardeşim Muhammed kendisi için Muhammedin eşleri öldükten sonra kimseyle evlenemez diye Ayet indirmiştir ve kendi eşleri o öldükten sonra dul kalmıştır ama diğer öllenlerin, savaşta ölenlerin kadınları ya köle ya da eş olarak alınabiliyordu, satılıyordu (Fidye Karşılığı ) :) Kuran da var.

Cehennem ayetleri ile insanlar üzerine korku salmıs, Cennet ayetleri ile rüşvet mantığını ortaya çıkarmış.

Din için ölmek ve öldürmeyi Kuran’a sokarak bugün din adına akan kandan sorumludur.

Açlık ve yoksulluk içinde yaşayan Müslümanların bu durumda olmalarında rolü büyüktür..

30 erkeğe eşit gücünü, sayısız eş ve cariye alarak tatmin etmiş.

9 yaşından 65 yaşına kadar olan her kategorideki kadın ile zevklerini tatmin etmiş, yetmemiş, hala kızı, dayı kızı, amca kızı, kimi bulursa götürmüş.

• Head of my penis 😎😎🐘

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Saçma

1|0
    0|0
  • Yeni nesil çok hılı

1|0
    0|0
  • Saçma

1|0
    0|0
  • Sevgili olmayı bırak evli olan vardı benim öğrencilerde. Roman vatandaşı. Erkenden evlendiriyorlar tabi resmi nikah değil. Az bşr başlık parası, sokakta düğün. Hepsi bu😊

1|0
    0|0
  • Sonrada pişman oluyorlar ya trip atmak nedir o yaşta ya

1|0
    0|0
  • Çocuklar işte..

1|0
    0|0
  • :D okadar tv izlerse o olcak o değil de ben o zamanlar erkek gibiydim beni seven vardı birtanesini dövdüm hata 2 3 kişi hahaha :D

1|0
    0|0
  • Şu sevgilisinin soyadını feyste kendi soyadı yapanlar 😂😂

1|0
    0|0
  • Ergen ergenlik işareti

1|0
    0|0
  • Yıl dönümlerinde birbirlerine boyama kitabı falan mı alıyorlar eheuehu xd.

1|0
    0|0
  • O yaşlarda benim de vardı 😂 Utanırdım ama nedense yüzüne bile bakamazdım çok boktan bir durum

1|0
    0|0
  • 6. sınıfta her gün sevgili değiştiren bana bakmazsan o kızı döverim ben diyenler de tanıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...