Çevrenizde var mı böyle kişiler?

Kapalıyken sonradan açılan kişiler siz görseniz tanıdık birini ne düşünürsünüz hakkında

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Evet var. Kendi kararı insanların başka insanlara karışmasından nefret ediyorum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 3. arkadaşım kapandı birisi saçlarını kazııttı diye kapandı saçı uzayınca açıldı digeri kapandı 2 hafta kapalı durdu geri açıldı şimdi yine kapanmış digeri kapalıydı şu an mini etekler falan giyiyor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kızların kapalı olması hoşuma gider ama o insan en iyi kendi bilir içinde bulunduğu durumu onun için asla olumsuz düşünmem, kapalıyken neyse düşüncem aynen devam eder

1|0
    0|0
    • Ne güzel keşke herkes sizin gibi olsa

• Kimse kimsenin ne şekül giydigine karışamaz o şu şekül giyer bu bu şekül giyer beni ilgilendirmez der geçerim 😁

1|0
    0|0
  • Yok öyle.

0|0
    0|0
  • 2 kişi önce konuştular sonra alıştılar unuttular gitti

1|0
    0|0
    • Dedikodular dan tiksiniyorum

• Böyle bir kararın varsa bir de destekçi bul kendine ki tüm o ilk on yarığıyı asasın

• Vardı

0|0
    0|0
  • herkesin kendi düşüncesi saygı duymak gerekli

0|0
    0|0
  • pek olumlu düşünmem biraz antipatik durur

0|0
    0|0
  • Var. Yazık derim ne deyim başka.

0|0
    0|0
    • Neden?

• Evet yargılamak Allah'a mahsustur çevre baskısı kafam çok fazla karışıktı ve hala aynı istek yok heyecan yok içimden hiç gelmiyor 😞ailem helede hatta inan evlendiğimde eşime açılcam desem ne der ailem gibi baskı kurulmasını istemiyorum o yüzden seçiçiyim eş konusunda bıktım artık en ufak şeyde problem çılarıyorlar çocuk muamelesi yapıyorlar ilk okul değil üni. Burası dedim beni götürüp getiriyorlar sordum dünyanın bin türlü hali var baj geçende bizim üniden kız intihar etti haberlerde duydu babam bu sefer ortak proje hazırladığımızda toplu salmıyor çok sebep var ben ne yapayım

• Onlar senin iyiliğini istiyor kardeş emin olabilirsin şimdi bazı arkadaşların senden serbest yaşıyor diye ve gençliğinde verdiği istek ile açılmak vs. isteye bilirsin ama bu dönem çok kısa süre sonra geçecek emin ol. Umarım düşüncelerin değişir ne diyim her şey gönlünce olsun.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kapanmak içten gelecek cevre aile baskısından dolayı olunca eninde sonunda patlak veriyor var öyle tanıdığım şaşırdım. ilk o kadar

1|0
    0|0
    • Kafam çok karışık uyuyamıyorum artık çok kötu oldum açılmadım ama bu baskıyı nasıl yenerim onun savaşını veriyorum şu an upte kaldı bnde hep

• Bana kalıtsa aç sonuçta örtü dursun diye değil Rabbimin rızası için örtmen gerek onu fazlalık ya da iatemediğin bişi olarak gördüğünde daha kötü içinden geldiği zaman tesettürlü ol cevre baskısıda her yerde oluyo bndr cevre baskısıyla baba baskısıyla örttüm gerçekten zor oluyor

• Tercih meselesidir farketmez

0|0
    0|0
  • Inancinda değişim ya da ayıflama görür gibi olurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...