Onu sevdiğimi öğrendi ve derstekiler bana gıcık oluyor. Ne yapmalıyım?

Dedikodular yan yan bakmalar çok fazla ve bu durum ruh sağlığımı incitti. Panik atak olduğumu bilip beni üzmeye çalışıyorlar ellerim kasılıyor. Okul değiştirmeliyim değil mi? Bu duruma dayanamıyorum. Beni ezip üzüyorlar ve insanlar yüzüme bakmaya utanıyor, arkadaşım kalmadı.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• tabiki değiştir çok saçma birini seviyorsun kötü oluyorsun sonra

0|0
    0|0
    • Arkadaşının elinde tesbih ve maço birisi. Grubun çoğunluğu erkek. Bana bir zarar vermezler değil mi?

• Zaten artık benimle konuşmamalarını yanıma gelmemelerini söyledim. Ders çıkışı ismimi duyuyorum hakkımda konuşuyorlar gibi ama ses çıkarmamam lazım çünkü bu olayda tek taraflıyım.

En İyi Kız Görüşü

• Ezdirme kizim kendini otur oturdugun yerde

0|0
    0|0
    • Masada otururken kız dedi "senden hoşlanıyormuş, artık kararı sen verirsin"dedi ben de gülümsedim arkadaşları şaşırdı. Yani onlarla takılmayı kestim kendilerine de söyledim bu benim gururumu göstermez mi ayrı yerde yemek yiyip farklı vesait kullanıyorum ama ona rağmen yan yan bakıyorlar.

Erkekler Ne Diyor 3

• bişey yapma

0|0
    0|0
  • onlara ne oluyo onu çözemedim

0|0
    0|0
  • Ne dertlisin be takma bu kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birini sevdiğin zaman ondan başkası bilmesin yoksa o tip anlattığın insanlar! Maalesef her yerde

0|0
    0|0
    • Acı çekiyorum. Buna rağmen seviniyor ne yapsam yeni senede sevgilim varmış gibi mi davransam insanlar hala yüzüme bakamayacak mı?

• Kalbimin üzerinde ağırlık var ve ellerim kasılıyor ruh hastasına çevirdiler beni. Lavaboya gideyim mi dedim kızın biri cık cık çekti. Ayıplamış gibi hani biliyor ya durumu. Nasıl bir çiledir bu.

• O zaman o çevreden kurtul değiştir okulu

• boşverr

0|0
    0|0
Yükleniyor...