Köylerimiz neden güzel değil?

Avrupa köylerine bakıyorsun masal diyarı gibi güzel, düzenli eski eserleri özenle muhafaza edilmiş oysa bizim köylere bakıyorum köyün varlıklı ailesi bile zevksizlik örneği apartman dikmiş sonradan görme şatafatı içerisinde. Meselenin para ile ilgili olduğunu düşünmüyorum zira asıl çirkinleşmeyi görgüsüz bilgisiz ve özensiz varlıklı aileler oluşturuyor sanki. Ne yapmalı ve zaten güzel olan bu memleketi nasıl göz kamaştırıcı bir ülke haline getirmeliyiz?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• O iş zor ya

0|1
    0|0
  • yoo sen buranın koylerıne gel ozaman sehır hayatı var bro

0|0
    0|0
    • Koylerde sehir hayati olmasi iyi bir şey degil ki. Ben baska birseyden bahsediyorum

• Haklisin

0|1
    0|0
  • Bu bizim elimizde değil, hem benim köyüm yok ki :) mesele para değilse nasıl bir yardım sağlayabiliriz? Gidip o binaları yıkacak değiliz

0|0
    0|0
    • Egitim ve gorgu eksikligi uzerinde calismali duyarli olmaliyiz

Erkekler Ne Diyor 8

• güzel değil gerçekten

0|1
    0|0
  • Bana verin tüm yetkileri çok güzel planlarım var.

0|1
    0|0
  • Benim nisanlim hataylı beni samandagi diye bir ilçeye götürdü orada ermeni köyü vardı köy boyunca yerde kiri çöpü bırak 1 tane sakız artığı bile gormedim bizde insanlar sadece kendi evlerinin temizliği ve umursamama yüzünden öyle birazda parası olan sıyrılıp gorgusuzluk yapıyor yoksa o köyün o kadar temiz olması tek bir kişinin çabası değildi mümkün değildi

0|1
    0|0
    • elbirliğiyle mahfediyoruz memleketi

• Haklısın köylü çocuğu

0|1
    0|0
  • Sen bir Rizeye gel köyleri gör sonra tekrar sor bu soruyu

0|1
    0|0
    • Rize guzelse rizelileri tebrik ederim ama ege ve orta anadolunun cogu yeri kotu ne yazik ki

• Dostum her yer betonlaşıyor burdaki belediyelere kalsa doğa falan bırakmayacaklardı halk sahip çıkıyor köyüne. Aynı şeyi herkesin yapması lazım

• Maalesef oyle... karadenizi gezmeliyim

• Çok haklisin bu konuda canım kardeşim
    #Deniz #Tutak

0|1
    0|0
  • sen sadece photosoplanmış veya sadece güzel yerleri görüyorsun veya gösteriyorlar Allah bu devleti türklere ikram etmiş boşuna CENNET vatan denmemiş hangi ülke 3 ratafı deniz hangi ülke 4 mevsim yaşıyor hangi ülke bizim ülke kadar yeşillik daha neler neler

0|0
    0|0
    • Ulkemizin cennet gibi oldugunu biliyorum ama bir zahmet koylerdeki cirkin yapılaşmayı gorun ayrica avrupayi sadece fotograflarda gormus degilim. Estetik kultursuzluk bilincsizlikten baslar

• Güzel aslında

0|0
    0|0
Yükleniyor...