Lütfen dinleyin derdimi anlatacak kimsem yok?

Başlıkta dediğim gibi tek kişiyim. Hiçkimsem yok ailemden başka. Allah'a şükürler olsun onlar yanımdalar. Ya ben kendimi çok kötü hissediyorum. Yanlızlığı seviyorum hatta birileri arkadaş olduğunda yakın davranamıyorum. Çok çok çok çok sevdiğim kesinlikle kardeşten farksız olduğumuz annemin hala çok sevdiğini söylediği biri vardı. O gitti. Daha sonra hiç arkadaşım olmadı. Derslerim bozuldu. Kötü bir imamhatip lisesi kazandım. İnsanları berbat. Burda duramıyorum. Durmak istemiyorum. İstemsizce umursamaz ve sıkılgan biri oldum. Umursamazlığım sadece dışarıdan içimden herşeyi takarım. Sosyal medyadan çok yakın olduğumuz biri vardı. Onunla da herşey bitti. Kısacası yanlız olmaya mahkum gibiyim. Hergün başım ağrıyor, içimde sürekli bir his var. Otobüste kafamı cama yaslayıp hiç sıkılmadan müzik bile dinlemeden durabiliyorum. Kendimi farkettiğimde belli bir noktaya bakıyor kafamı hiç kıpırdatmıyo oluyorum. Durumumu yorumlayabilen var mı?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Film gibi :( drama. Şunu yap geçer diyemem gecmez de zaten . Senin istemenle alakalı herşey. Bol şans

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• yalnızlık gerçekten zor

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yalnızlık seni çok yormuş kırılgan duygusal birisi olduğun için çok içerlemişsin kendine hobi bul bişeylerle uğraş zamanla düzelir

1|0
    0|0
  • Yani şöyle söyleyeyim sana bardağın sürekli boş tarafına bakmışsın ama dolu tarafı umrunda bile değil.

1|0
    0|0
  • Eegenlik kardeşim. Kendine dikkat geçer bir kac seneye.

1|0
    0|0
  • içindeki bululunduğun durum seni çok bunaltmış herşey artık kafandan silip atmışın ve bundan sonrası için hiç bir şeyin yoluna girmeyeceğine dair düşüncelerin var bu düşünceni değiştirmen gerekli

1|0
    0|0
  • Sıkıntıların var ve bunları hep içine atıyorsun. Şu anda büyük bir depresyonun eşiğindesin. Dertlerini mutlaka birisi ile paylaşman lazım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendini bu kadar kapatma derim, ben de yalnızlığı severim de birileri çağırıp yakınlaştığında da karşılık veririm yoksa kafayı yersin hep tek başına.

1|0
    0|0
Yükleniyor...