Bir erkek ve bir kız neden dost olamaz?

Bir erkek ve bir kız neden dost olamaz? neden bu düzen böyle, illa sevgili gözüyle bakmanız mı lazım erkekler sorum birazda sizlere.. bence olursa çok da güzel olur dostluk, ama sonra işler hep sarpa sarıyor.. bir kıza dost gözüyle bakmak bu kadar mı zor?

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• Gayet oluyor kız dostum var GS Özge kendileri çokda severim canım kardeşimi özledim oda bana benim erkek kardeşim yoktu sen oldun diyor tanışmamız çalıştığım şirkette 3-3.5 yıl kadar ama 10 yıldır tanıdığım kişilerden daha delikanlıdır kankam yani demek istediğim gayet oluyor :)

0|0
    0|0
    • Ne güzel ya imrendim size...
      Bana olmuyor ne yazık ki :(

• Tabiki olur gizlican :)

• Tamam :)

En İyi Kız Görüşü

• Bir insanla ki birde karşı cinsle hep böyle vakit geçirmek , samimi olmak, birbirleri ile ilgilenmek elimizde olmadan bir şeyler hissetmemize neden olabilir. Ha bunu bastırmaya çalışıp devam edersin o ayrı ama kalp aptaldır hissedebilir yani. Sen hissetmezsin belki ama o hisseder. Çünkü bu sistem böyle yapıcak bir şey yok 😅

0|0
    0|0
    • Ben hissetmiyorum, baştan bileti kesiyorum ama karşıdakiler hep beni yarı yolda bırakıyor :(

• Dediğim gibi bu insanın elinde olan bir şey değil malesef ister istemez hissediyorsun işte

Erkekler Ne Diyor 10

• Dost olmayacaksa direk söylerim ama eğer arkadaşımsa ada hiç farklı gözle bakmadıysam öylede devam eder bu durum. Bunuda durmadan " arkadaşım dostum falan " diyerek onada hatırlatırım.

0|0
    0|0
  • Arkadaş olarak elbette var ama samimilik yok fazla. Bu güne kadar 2 kişiyle yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi herşeyi paylaşırdık. 2 sininde sonu şu cümleyle bitti
    "Ben seni seviyorum ve bunu ne zamandır içimde tutuyorum dostlugumuzun bitmesinden korkuyorum" gibi gbi...
    Arkadaş dost edinirim karşı cinsten ama fazla samimiyet iyi olmuyor.

0|0
    0|0
    • Evet işte işler sonra sarpa sarıyor, gerçi senin de kızlar tarafından yakınman lazım gibi bu durumda :(

• Tabiki dostluk derken hani kardeş gibi demek istemiştim :)
      Dostluk zamanla ve zor olan birşey...

• Fesat bir düşünceye sahip değilim 😀
      Bir kişinin arkadaşı çoktur ama dostu azdır..

• Benim kız arkadaşlarım var aramızda çokda yakınlık yok kız kankam bile var herşey insanda bitiyor karakterde bitiyor

0|0
    0|0
    • Belki de , ama bana böylesi hiç denk gelmedi :(

• Ya günümüzde var varda yokluk denilen tabire uyuyolar elim boş olmasın diyolar işte kişide bitiyor kişilikte bitiyor

• olur neden olmasın benim çok yakın arkadaşlarım var kadın olan.

0|0
    0|0
    • Ne güzel, senin karekterinle ilgili birşey bu bence.. Herkes böyle düşünemiyor :(

• doğrudur bana ensestten farklı gelmiyor.

• ben bir kıza arkadaş gözüyle bakamıyorum malesef

0|0
    0|0
  • Çünkü yaratılış böyle yavrucum...

0|0
    0|0
  • olamaz illa biri sevgi besliyo git gide

0|0
    0|0
    • Beslemese olmaz değil mi sanki :(
      Neyse umudum yok zaten dostluktan yana artık karşı cins için..

• Ates ve barut yan yana tut bakalim

0|0
    0|0
    • İşte hep bundan :(

• Ne olurdu kabul etseydi yani :(
      Ben dost olmak istediğim insanları kaybediyorum bu yüzden.., hep böyle mi olur ya 😢

• Hep boyle olur. Dost olursun bir sure sonra ateslrmeye calisirlar barutu :)

• Gönül kayıyor bazen

0|0
    0|0
  • yoo kolay ama kızdan kıza değişir

0|0
    0|0
    • Valla ben çok netim dostluk konusunda, erkekten erkeğe değişiyor da olabilir bence :(

• Ya ben biraz böyleyim, üzülüyorum böyle durumlara elimde değil..
      Dediğin gibi düşünmeye çalışıcam sağol

Kızlar Ne Diyor 3

• zor değil 12 yıllık 2 tane çok yakın erkek arkadaşım var benim ikisininde sevgilisi var 2 yıldır olunca çokta güzel oluyor

0|0
    0|0
    • Eminim güzeldir ama olunca.. benim hep fiyaskoydu şimdiye kadar :(

• Kızlar için de zor bence bu

0|0
    0|0
    • Benim için zor değil ya :( baştan o gözle bakıyorum ben hep...

• Ay bir de güzel kızsan daha zor olur onlar için :/

• Olur neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...