Eşcinsel olmak hastalıksa neden günah? Kendinizle çelişmeyin. Ben hastalık olduğunada günah olduğunada inanmıyorum?

Tanrı kuluna hastalık veriyor, hemde bu hastalığa günah diyor ne kadarda ironik.

• Eşcinsel olmak hastalık değil, günah değil
    15% (2)20% (3)18% (5)Oy Ver
  • Eşcinsel olmak hastalık, günah değil
    23% (3)7% (1)14% (4)Oy Ver
  • Eşcinsel olmak hastalık değil, günah
    54% (7)47% (7)50% (14)Oy Ver
  • Eşcinsel olmak hastalık, günah
    8% (1)26% (4)18% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Eşcinsel olmak bir tercihtir de sürekli eşcinsellerin kendilerini savunmaları ve kendilerini savunmaları kabak tadı vermeye başladı.

Hani bunu tartışmanın kimseye faydası yok ki. Sen zaten tercihini yapmışsındır günah veya değil onu kendi vicdanın ile çöz.

Hani eşcinselliği biz Türkiye'de kabul ettireceğiz haklarımızı savunacağız falan diyorsanız Avrupa da olduğu gibi ne bileyim festival yapın konser düzenleyin, fuar açın, toplantı yapın vs vs. Gelip sürekli sürekli aynı şeyleri tartışmak hiç bir çözüm üretmez çünkü tartışılan konu zaten çıkmaz sokak

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Escinselligin hastalik oldugunu soyleyen ve ayni zamanda gunah diyen kisi hastalikli beyindir.
    Escinselligin tercih oldugunu soyleyen kisiyede bir onerim var bir hafta escinsel olun olabiliyormusunuz?
    Dogustan verdigi bir yonelim icin tanri neden cehenneme atsin oyle ise neden veriyor?
    Ayrica cok önemli bir kistas daha neden tecavuzculer ensestler pederasti ve pedofililer elestirilemiyor da escinsellerin kendi rizalariyla iliski yasamasi birbirni sevebilmesi elestiriliyor?

0|0
    0|0
    • Bakalım benim yasak ettiğim şeyi yapacak mı yapmayacak mı diye veriyor? Bu dediğin mantıkla zengin doğan kişi de 'eee ben zengin doğmuşum istediğim gibi israf ederim malımı' mantığı aynı şey.

• @sfenks1 bu haksizlik degilmi size gore tanri bu kadar sadistmi?
      Ben deistim benim icin tanrinin varliginin kaniti kutsal kitaplar degil yaratilis ve evrendir.
      Bir sanat varsa sanatkar vardir..

• O mantıkla düşünme. O adaletsiz mantığı ile düşünürsen herkesin zengin veya herkesin fakir herkesin standart olması gerekiyordu. Belli bir işleyiş belli bir imtihan şekli için böyle olmak zorunda.

Erkekler Ne Diyor 9

• Sadist tanrının insanla dalga geçmesidir bu.

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik hastalık değil. Sapkinliktir

1|0
    0|0
  • Eşcinselliğin hastalık olduğunu varsayıyorum doğuştan engelli doğan bir insan nasıl namazını kılabilsin diye ima ile namaz kılması gerekiyor ise encinsellerin de kendine hakim olması gerekiyor. Dünya üzerindeki her şey Allah'ın emrindedir o nasıl istiyorsa o şekilde olur. Eğer eşcinselliği hastalık olarak görüyorsan Allah o kişiye o şekilde bir hastalık ile imtihan ediyordur. Tamam mıdır?

1|0
    0|0
  • Haklısın canım haklısın hadi erkekler kızlar sevişin hemcinslerinizle... Ya arkadaş dini boyutu da tıbbi boyutu da geçtim bir kere doğaya aykırıdır eşcinsellik. Hangi hayvan kendi cinsinden birisiyle ilişkiye giriyor? Hayvanlar bile yapmazken biz insanlar neden doğa kanunlarına karşı geliyoruz? Bir kızla bile ters ilişki düşünemiyorum çünkü orası ilişkiye uygun bir organ değil. Çıkış kapısı her zaman çıkış kapısı olarak kalmalıdır arkadaş.

Not : Eşcinsellik hastalık değil sapkınlıktır.!

0|0
    0|0
    • Ateistim dine değil bilime taparım.

• Sen daha çocuksun ileride beynin geliştiğinde anlarsın bazı şeyleri. Takma şimdi kafana

• Ben saygı duymuyorum ama.

• eşcinsel olmaz pedofili gibi bir hastalıktır ruhsal olarak biyolojik bir hastalık değil ki ilaçla tedavi olsun kafada olunca sorun tıp napsın?

1|0
    0|0
  • Neden hastalik allah öyle yaratmis demek ki cin mali mustuman inanci bu toplumla ters dusen tum hersey hastalik gözüyle bakiliyo önemli olan cinsel kimligin degil nasil bir insan oldugun önemli

0|0
    0|0
  • eşcinsellik hastaalık değil ise psikolojiktir.. eğer hastalık ise hormon tedavisi denen bişey var, bence hastalik değil tercihinden ötürü, o yüzden günah

0|0
    0|0
  • hastalık değil gunah

0|0
    0|0
  • Eşcinsellik bir hastalıktır.
    Bunu yapanları hor görmüyorum ama sapkınlıktır.

0|0
    0|0
    • Hastalık ve sapkınlık değildir. Normal ve doğaldır.

• Psikiyatri değil hormonal tedavi. Hormonal tedavi ne biliyomusun? Sapkınlıktır. Dediğim gibi ateist olman farketmez araştırdıysan bilgine güveniyorsan dinde tartışırız.

• Sorun varmı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Hastalık olduğunu kim söyledi?

0|0
    0|0
  • Hastalık değildir sadece bir imtihandır ve günahtır

0|0
    0|0
Yükleniyor...