Neden müslümanlik zorunuza gidiyor?

Bakiyorum bu sitede fazlaca müslümanlik düşmani var. Tutturmusunuz bir yobazlik diye ordan yuruyorsunuz. Rahatca escinsellik rahatca zina kumar alkol alamiyor olmak mi muslumanligi kotu kiliyor gozunuzde? Bunlar normal olsaydi hepiniz severdiniz sanirim?

2|1
5|9

En İyi Kız Görüşü

• Sonunda lüt kavmi gibi helak olmazsak iyi

0|1
    0|0
    • Erkek erkege kadin kadina yürürse sonumj z kaçınılmaz olur

• @poyraz42000 1 trilyon param olsa ben parti kurarim :D oy verdigim bir hepar vardi osman pasanin partisi oda secimlere giremiyor devletten odenek almadigi icin halk yardimlariyla ayakta duruyordu. Mecliste hic bir parti ideolojime uymuyor hepsi ayni skim

• @gecelerin_kadını hepsi aynı değildir be sende :)))

En İyi Erkek Görüşü

• aitestim alkol uyusturucu kullanmıyorum zına yapmıyorum asıl sıkıntı nokta kendı gıbı dusunmeyenın canını almayı hak gormesı herkezı kendı gıbı yapmak ıstemesı ıslam zorbalık ıcerıyor

0|0
    0|0
    • Yalnız sen ateistsen kendi halindeysen senin canını almayı hak görmüyor onu da bir anlayın hele. Fitne fesat çıkartıldığı takdirde, arabozuculuk yaptığın taktirde canını hak görüyor. Bu da senin bölücü olduğunu gösterir ve bölücülüğün şu zamanda karşılığını biliyorsan bunu da savunacak değilsindir.

• @Karaturna hakli cikarma cabalari savundugun seyler bunu diyen biri ile konusamam malesef

• Herkez doru bildihini savunur ben senin inan cini henuz elesturmedim elestirsem sen de aynisini yaparsin zaten elestirilcek birseyideyok inkar ediyorsunuz sadece baskada birseyyok

Kızlar Ne Diyor 4

• Asıl sizin ateizm zorunuza gidiyor

0|4
    0|0
  • Arkadasim eger dinine karsi cikiyorlarsa sana hicret farzdir yani burayi terketmen gerekir :)

0|0
    0|0
    • sana sorucaktim bende kot kafa

• kendi einstein kayip dölü ikide bir beyin diyor sanki atomu beraber parcaladilar

• Arkadadin yorumunu yeni gor dum ve bukonuda özür diliyorum ve buradi bir yorum sitesi oldugu icin istiyen istedigini yazar din siyaset seks gunluk yasam bu na sen karar veremessin he dini mi elestircek sen gel özelden veyahut burdan say gi cercevesin de munazaramizi yapalim he yok sen konusmak istemiyorsan laf atip ta kavmicak sin sonuc ta bu cicuk bir paylasim da bulundu alyina yorum atmak zotun da deyilsin he attin bazi aviklamalar yappman gerekir cun ku elestirdigin mevzu bir cok kisiyi kapsiyor ben atayis ler le ilgili bit paylasim da bulun dugum da kimseye niye yazdin demedim kunusula bilen le konus tum senin de bunu yapman gerekir he burda sana kufr edildigini girmedim sen diyin ce fark ettim ustume alindigimdan dolayi da sitemimi ettim ve yannis anlasilmadan dolayida özrümü diledim bu paylasimi sana yapiyorum cun ku o arkadas en gelledi olaki gotur de ne oldugunu anlasin ole en gellemekle dorular savunulmaz

• Zaten insan kendisine zıt olan şeyi sevmez. Bu böyle, ne bekliyorsun?
    Biri bir zihniyetin, diğeri diğer zihniyetin yok olmasını istiyor. E insanların çoğu sorunlu olduğu için sonuçlar pek doğru olmuyo. Yanlışın birleşiminden doğru bekleyemezsin zaten.

0|0
    0|0
    • Guzel bir yorum yapmissin ama birsey eklemmek istedim bende
      Dedigin gibi hickimsenin dorusu zevki ve ideolojisi birbirine uymaz herkez ken di kafasina gore hareket etse kaos olur din duzen saglayicidir bu sadece musluman likdeyil diyer dinlerde ayni sekilde bunu amaclamistir ddin olmassa kaos olur cunku sen diyorsun kimsenin dorusu kimseye uymaz ve herkez bir doruda yurumesi icin devreye din girer

• Valla bunların ahlaksız olduğunu söyleyip üstüne dini dilinden düşürmeyenlerde gizli sapık, gizli günahkar oluyor. Dinine güveniyorsan hadisi uygula sakin kal.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kitabı arapça, bahsettiği peygamberlerin hepsi aynı coğrafyadan çıkmış, arap uydurması-fars anlatması olduğu bes belli.

0|0
    0|0
  • Yani açıkçası belki sevebilirdim. şu an için benim isteklerimi karşılamıyor ama.

0|0
    0|0
    • Dayı zaten o senin değil sen onun isteklerini karşılayacaksın.

• Zaten sizden olmayan ya kumarbaz ya alkolik ya eşcinsel olur. İşte bu söylemleriniz yüzünden dışlanıyorsunuz. Yoksa sen müslüman olmuşsun olmamışsın buradaki kişilerin zerre umrunda değil. Bende Türkçü, Turancı, Tengriciyim (benim için yahudi, hristiyan bir Türk'ün müslüman bir Türkten farkı yok mesela) ama burada ırk, din vb. gibi ayrıştırıcı konulara girmiyorum. Onu başka platformda yapıcan kardeş. Herşeyin bir yeri var...

0|0
    0|0
  • Umursamadan geç. Boşver takma kafana. Linki alıp ks yönetimine ilet. Ben bunu yapıyorum.

0|0
    0|0
  • %80 i müslüman, bende müslümanım.. Sadece araplaşmayın.. arapları sevmiyorum ! Müslüman olun arap değil

0|1
    0|0
  • bilmem ki ne batıyosa

0|0
    0|0
  • Hepsini zaten rahatca yapıyolar ki

0|0
    0|0
  • Singapura gidiyoruz pampa ;)
    http://i.hizliresim.com/a3rANO.jpg

0|0
    0|0