Bu ülke de neden çoğu kız hep salağa yatıyor?

Nasıl dünyaya geldiklerini bilseler babalarına dava açcaklarmış gibi tavırlar hep.

Özellikle bu cinselikte salağa yatmaları çığır açtı.

Sanırsın ; Gülhane parkını ben neşhur etdim :/

0|1
8|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Seni beni suya götürüp susuz getirirler. Şeytsna bile kazak atar bunlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç birimiz çocuk değiliz asıl saçmalık insanlık için olağan olan cinselliği bilmiyormuş gibi yapıp saçma tavırlara girmek bence. Sonuç olarak yetişkin bireyleriz her şeyin de farkındayız ve biliyoruz numaraya gerek yok

0|0
    0|0
    • Cinsellik çok abartılıyor cidden bunu aklım almıyor.
      Bana göre kız erkek eşit.

• Bence bu ülkenin kızları biraz özenti o salak saçma TV programlarına dizilerine özenip öyle yaşamaya çalışıyorlar. Hemcinslerimde bu durumu çok gördüm. Hele birde bazı kapalılar var gelmiş 25 yaşına seks deyince hih deme dur deyip onun bunun altına girmeler falan çok gördüm bak. O dizilerde kaçan kovalanır cümlesini hepsi ciddiye almış. Şahsen ben erkek olsam kaçanı hiç şiklemem neyse bu saatte fazla konuşmayayım

0|0
    0|0
  • Soru diil de gulhane parki dikkatimi cekti gulhanede ne isler donuyo la?

0|0
    0|0
  • Ne diyoy be

1|0
    0|0
  • Hangi ülkede yatalım

0|0
    0|0
  • Herkes ayrı bir alem abi. Çok takılmıyorum açıkçası buradaki üyelerin tavırlarına 😄

0|0
    0|0
  • Bazıları trolluk amaçlı soru soruyor saçma bir hikaye uyduruyor cinsellikle ilgili sonrada sevgilim neyapmaya çalışıyor falan yazıyorlar amac trolluk işte 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kizlar zaten kafada büyütülcek kadar akilli varliklar değiller ki benim için, ayrica daha önemli konularim var ilgilendiğim kizlardan kime ne ya :D

Hayat güzel yaşayin boşverin :D

0|0
    0|0
  • kafada türban elde tesbih. sorsan seksi bilmez yapanlarıda kınar.
    kuran okudunmu diye sorsan 10 kere hatim etmiştir. ama o kurandaki ayetlerdeki surelerin yüzde 90ında seks ile ilgili şeyler oldugunuda bilmez :D

0|0
    0|0
    • Senin İslam hakkında tek bir şey bile bilmediğin belli zaten.

• Karşısındakini tanımadan konuşan birisi.. Neyse İmam-ı Gazalinin sözünü hatırlatır siteden çıkarım iyi sabahlar.

• Diyanet işleri bile aile içine girdi.
      Aile içi serbest diyor siz hala tartışıyosunuz çok ayıp !..

• Salaga yatiyolar bide kalkmayi unutuyolar o kategoriye hic girmiyorum sacmaliklarini gormemek icin

0|0
    0|0
  • Salağa yatıyorlarda kalkmayı unutuyorlar.

0|0
    0|0
  • Aynen ya :D

0|0
    0|0
  • Şu sitede bu gibi bir şeyi yazman bile saçma olmuş dostum. Sitede tek bir akıllı insan olmadığına eminim.

0|0
    0|0
    • Çok canım var

• 'canım' kelimesi yerine hakaret yazdın site sansürledi biliyorum deneyimliyim hakaret etmekte bu gibi gerzeklere.

• Şimdi farketdim.

Sitenin sansürüne de ayrı bir tavım mkk

Yükleniyor...