Tanrının varlığından şüphe duyuyorum. Varsa bile bir tane olduğu şüpheli. Sizce nasıl bu denklemden çıkarım😞?

Tanrının varlığından şüphe duyuyorum. Varsa bile bir tane olduğu şüpheli. Sizce nasıl bu denklemden çıkarım😞?

0|0
3|18

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kişide çikip yardim etmiyor. Hayir Tanri'nin varliğini sorgulayan birisine namaz kil demek ne demek? Namaz, dua ya da isteklerde bulunmak için zaten bir kişi Tanri'ya ulaşmalidir öncelikle. Cahilliğinde bu kadari...
    Her neyse aslinda Tanri'yi çok uzaklarda aramakla hata ederiz en başindan, Tanri gökte uçan bir cisim değil ya da dağlarin ardina gizlenmiş bir varlikta değil. Gözlerini kapat o derin sessizliğe gömül daha sonra seslen şüphe duymadan seslen bu sefer. Tanri sana cevap verecektir sadece sabirli ol. Tanrim beni duyuyorsan, aydinliğa çikar diye. Bunu neden mi söyledim sana? Çünkü bende öyleydim ve Tanri bana karşilik verdi. :)

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin gibi dusunen bir suru filozof var tamam ortacag filozoflarini kiliseden etkilenmesi dolayisi ile pas gecersek 17. yy da descartes bir rasyonlist olmasina ragmen cogito ve kartezyen dualizm le once kendi bilincine ulasyiyor daha sonra bu bilinci ona verenin ustun bir varlik oldugunu savunuyor bununlar beraber turlu turlu tanri kanitlamalari var ki bunlar da farkli kitaplara itikad ediyorlar biz ise hala suphe duyabioiyoruz bunu gidermenin tek yolu metni asıl kaynaktan kitabimizdan okuduktan sonra karar vermek olacak emin ol aklindaki supheleri giderebilirsin yo"sa aklinda boyle bir supheyle duramazsin yani nacizane gorusum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Allah c. c. hepimizi ıslah etsin kardeşim. Soruların var ise sorularlaislamiyet. com sorusuna sorabilirsin.

1|3
    0|0
  • Çoğu ateist Allah ın varlıgıyla ilgili olarak evreni sorgular. nasıl olduguna karar verdiğinde, var mı yok mu ona da karar verir. hiçbir dini kaynağa inanmasa bile ordan çıkacak sonuca inanır. bende o kişilere hawkingin Allah ın varlıgına uzay araştırmaları sonucunda inandıgını söylüyorum. işlerine gelmiyorsa ne ala..

0|0
    0|0
  • Kur'an okuyabilirsin kafandaki soruların cevabı ordadır belkide.

0|0
    0|0
    • kuran okursa tamamen dinden çıkar

• Senin görüşün bende okudum öyle birşey olmadı çoğu sorunun cevabıda orda baştan sona okumayanlar parça parça biryerlerden çektikleriyle böyle düşünenler var ama @ivankov207

• Diğer tarafta anlarsin bu tarafta ayagin kaymis senin iflah olmazsin

0|0
    0|0
  • Elindeki telefonu kullanıdığın bilgisayara bak.

Sonra 200 gram plastik 100 gram bakır 300 gram silikonu bir yere bırakıp bilgisayar olmasını bekle olursa tanrı yoktur.

1|1
    0|0
  • Kesin kanıya varmadan hemen ateist olmayın

Ortalık Allahsızlarla dolu kota aştı sınjrı

0|0
    0|0
  • Dusunerek ve arastirarak

0|0
    0|0
  • Kulağınin arkasini görebiliyor musun. Hayir ama kulagin var dimi. O zaman sus ve namaz kıl

1|1
    0|0
  • yaşama git öl mk cehennem e gitceksşn

0|0
    0|0
  • var bacım var

0|0
    0|0
  • Gördüğün gibi seni ciddiye almadim bikemdeliyle delimi olayim

0|0
    0|0
  • Kendi varligindan ve bu varligininda bir gun yok olcagina inanmiorsundur sen.

0|0
    0|0
  • Ne için süpheye düştünüz.

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Birdan fazla olsaydı sistemin akısında mutlaka bir sorun olurdu doğru mu?

0|0
    0|0
  • video önerebilirm istersen

0|0
    0|0
  • allah c. c var cunku cimen var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Doğru yolu buluyorsun :)

0|1
    0|0
  • Görüşlerini küçümsemek istemem ayrıca bizim dinimizde hiç bir kul küçümsenemez. Sadece Kuran mealini oku derim. İslamı araştır derim Allah ım yüreğine o sevgiyi koyar İnşallah

0|0
    0|0
Yükleniyor...