Siz hala bu adamı kötülemeye devam edin. Kötülediğiniz bu adam Türkiyeyi kurtarmasaydı ne b. ok yiyecektiniz?

Siz hala bu adamı kötülemeye devam edin.Kötülediğiniz bu adam Türkiyeyi kurtarmasaydı ne b.ok yiyecektiniz?

4|5
11|24

En İyi Erkek Görüşü

• 1) Türkler tarihleri boyunca sadece 1 kez esir düsmüsler, o da Çinlilere 80 yil boyunca, vede o zamanlar bile Çinlilerin burnundan getirmisler..
    2) Mustafa Kemal olsa da olmasada Türkler esir düsmezdi... elbette yerden düstügu gibi kalkmasini bilirdi

1|4
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Herkes özgürdür. Atatürk üzerinden pirim yapmaya çalışan, ilgi çekmeye çalışan insanlardan hoşlanmıyorum bana öyle bir izlenim verdin kusura bakma.

3|6
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Anlamak istemeyene ne anlatsan boş.
    Cahil ile cahil olunmaz, tartışmaya bile girmiyorum onlarla sende girme kardeşim boşver.

0|1
    0|0
  • Kör ölünce badem gözlü olur. Rahmetli yaşasaydı, eminim onu da yerin dibine sokardınız. Çünkü O da siyasetçi olacak ve bir kısmın canını yakacak kararlar alacaktı. Hatta beceriksiz diyenler çıkacaktı.
    Bırakın adamı yaptığı güzel şeylerle anılsın.

0|0
    0|0
  • bok sevmem abla.

0|0
    0|0
  • Kim kötülüyor knk gönder gelsin !

0|0
    0|0
  • Bu saatte neden aciyorsun bu konuyu

0|0
    0|0
  • En komiğide Osmanlinin kayiplarini Mustafa Kemal'e yikmaya calismalari komik. Yok adalar, balkanlar, Ortadoğu bir bu toprakların kaybedilis tarihlerine baksalar anlayacaklar da beyin yok...

0|0
    0|0
  • Akp geldiginden beri Atatürk hakkında tapma putlastirma yakistirmalari aldı basini gitti.. Sevmiyorsun anlarim da bok atmak karalamak nedir mk.. Vatan hainleri gozumde

0|0
    0|0
  • bir an tayyip resmi çıkacak diye çok korktum..
    emeğine sağlık =))

0|0
    0|0
  • Anlamak istemeyene ne anlatsan boş.

1|0
    0|0
  • Burada kotulerler ancak.

0|0
    0|0
  • Kim kötülüyor ki?

0|0
    0|0
  • yorumumun hemen altında boş beleş konuşan kancık kopek zoruna gıtmıs son lafı bne koydum zoruna gıtsın dıyıp cocuk gıbı engellemıs benı serefsizin çocugu kancık atatürkün golgesi yeter sizleri sikmeye geçmişini siktigim

0|0
    0|0
  • Ya istiklal, ya ölüm.

M. Kemal ATATÜRK

Birinin g*tünün kılı olmayı seçen için istiklal sadece bir caddedir hem de çok tehlikelidir şeytan işidir...

0|0
    0|0
  • şimdi herkesi susturacak uzuun bir açıklama yapardım da uykum var neyse pirim yapmaya çalışan bir arkadaşımız sadece hadi iyi geceler

0|0
    0|0
  • ALLAH RAHMET EĞLESIN RUHU SAD OLSUN. Yürekli insandi.

0|0
    0|0
    • Cesedini toprak bile kabul etmedi. Anıtkabir'de betonun icinde gömülü duruyor
      Ne rahmetinden bahsediyorsun

• @amonyaknitrat bilmem ben yaşıyorum sayesinde dinimi

• Çok ilginç hem dindarsin hem Atatürkçü. Ya sen sözde elhamdulillah muslumanim diyenlerdensin ya da bu adamin dine yaptığı darbeleri anlamicak kadar cahil. Sana hakveriyorum bundan iki sene oncesind seninle ayni dusunuyodum aksi yorum yapanlara kiziyodum senin gibi ama gordum ki okudumar aştırdım gercek yüzünü anladim sende arastirmayi dene

• bu adamı kötüleyeni Türkten saymıyorum ben o yüzden ne derlerse desinler

0|0
    0|0
  • kes la kurtarmıssmıs mk

0|0
    0|0
  • Bu ülkeyi kurabiye canavarinin kurtarması bana daha mantikli geliyo.

0|0
    0|0
  • Mübarek Süpermen ha...

0|0
    0|0
  • Elbet biri çıkacaktı.

0|0
    0|0
  • Kötüleyenler dönsün kıçına baksın

0|0
    0|0
  • Helal bee

0|0
    0|0
  • Sevmeyen buyuk ihtimal pkk lidir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Güzel kardeşim, böyle başlıklar açıp da bu adamı ortaya düşürmeyin artık ne olur.

Böyle başlıkların altında Atatürk'ün sözde ailesi, sözde amaçları, sözde bıdıbıdılarını görmekten sinir hastası olacağız.

0|1
    0|0
    • Bu platform kadar Ataturku herseye alet eden bir platform gormedim.

• Aynen öyle

0|0
    0|0
  • B. k yiyeceklerdi işte. Müstehak aslında bunlara. Neyse, sabah sabah..

0|0
    0|0
  • ona laf eden ya salaktır ya da beyinsiz
    savaştan çıkmış bir ülkeyi bir anda geliştirdi, daha çok yaşasaydı daha çok gelişirdi muhteşem bir ülke olurduk

0|0
    0|0
  • 💂 Mustafa Kemal Atatürk 💂

0|0
    0|0
  • Atatürkü kötülemek kimin haddine! Kimse nankörlük yapmasın bu adam bize bir devlet verdi. Siyasetini Sevmezsin anlarım ama saygı duymak zorundasın

0|0
    0|0
  • Kahraman askerlerimiz olmasa napardık

0|1
    0|0
  • Tayıp cıkcak zannettım saydırcaktım

0|0
    0|0
  • Kemalist kafasi

0|3
    0|0
  • Kaderde varsa elbet bir lider olacaktı kurtaracakti saygimiz var ama kesinlikle tapicak derecede değil

0|1
    0|0
Yükleniyor...