Eskiler Ne Güzeldi Değil Mi, Size Eskileri Hatırlatan En Önemli Şey Nedir?

Bana göre en önemlilerinden biri eski atari oyunları. :) Hatırlıyorum da 13 yaşından küçüktüm pasaja atari almaya gitmiştim. Kasetin üstünde 999 in 9 gibi bir şey yazıyordu ama toplasan 10 oyun falan vardı. Street Fighter, Süper mario, Battle Tank, Contra atari, Road Fighter, Atletizm oyunları, F1 race, Ördek vurma oyunu, double dragon ve daha hatırlayamadığım oyunlar vardı. Eskiler güzeldi, Çocukluğumuz güzeldi :')

Resim temsilidir internetten buldum atari benim değil :)
Eskiler Ne Güzeldi Değil Mi, Size Eskileri Hatırlatan En Önemli Şey Nedir ?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Eskinin her şeyi mi güzel olur yaa :)

1|0
    0|0
  • ps1 ps2 tenchu spyro crash bandicoot defjam ffny counter strike

1|0
    0|0
  • Battle tank i cok. oynardimm,, simdidide ps4 de gta oynuyorum ama o daha guzell :D tetris de guzeldii..

1|0
    0|0
    • Şimdiki oyunlar tabii ki grafik olarak ve gelişmişlik olarak çok daha iyi fakat bunlarda nostalji ya :)

• En şanslı nesil bizdik valla :)

• evet bisikletten hiç inmezdimm şimdiki çocklara bakıyorumda hepsi pc de online oyun peşinde..

• Karanlığa göm0lmüş çoçukluğum..
    Berbat yıllardı hep büyümek istiyordum bir an önce

1|0
    0|0
  • Kaç tane aterim oldu ohooo, ama ilk klavyeli ateri cıktıgında almıştım sadece bende vardı eskiden :)

1|0
    0|0
    • O zamanlar havan olmuştur :)

• yani aynen sonra üstüne fanta döktüm yanlıslıkla bardaktaydı dökülmüştü ve bozulmuştu ne üzülmüştüm be

• Tsubasa.. ne gunlerdi bea..

1|0
    0|0
  • aynen ya iki kişilik savaş oyunu vardı falan güzel günlerdi yaa :D

1|0
    0|0
  • Sanal bebek vardi birde:)) tetris... tasolar...

1|0
    0|0
  • ana biliyom la bunları ben :D duygulandım :D

1|0
    0|0
  • Maoam vardı ne güzeldi ya.

1|0
    0|0
  • 15-17 yaş aralığındakiler daha çok küçütü bu atari varken

1|0
    0|0
  • Kemal Sunal filmlerini izliyorum. Keşke o dönemde yaşasaydım diyorum bazen 😂

1|0
    0|0
  • geçenlerde bir tane almıştım :)

1|0
    0|0
  • Mario daki o prenses ve sokakda sogukta misket oynarken sumugu dudagina kadar akan ve kuruyan veletler meyvalara dalma sapanla yilan kertenkele avlama boncuklu tabancayi ilk aldigim gun pederi kicindan vurmam pokemon ve oyuncu kartlari mahale maclarinda abanmak yok ve simetrik tas adimi ve aldim verdim Ben seni aldimlar ha bide yeni ayakkabiya basmalar. Top benim degilmi oglum oynatmam 😤😅😁👌

0|0
    0|0
    • Siz hepiniz ben tek :D o tabanca ile kuzenim de beni vurmuştu az kursun yemedik :D

• Polat halt etmis verin glock tum kuslari vuralim esortmani bile deliyo gizz fenaa

• Lan daha 20 yasindasin neyin eskisinden bahsediyon

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...