Bir kadına şiddet uygular mısınız?

Böyle sorunca bu iğrenç davranışı normalleştirmeye çalıştığım düşünülmesin. Sonuna kadar şiddeti kınıyorum elbette. Ama maalesef en yakınımızda yapmaz dediğimiz insanlar da bizi şaşırtabiliyor. Burda da evet diyen çıkacak mı merak ediyorum.

• Evet.
    15% (4)31% (16)25% (20)Oy Ver
  • Hayır.
    85% (23)69% (36)75% (59)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
8|32

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Umarım şiddete karşı olmayanlar sevginin şiddetini kastetmişlerdir yoksa çok üzücü bir manzara

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Kadın erkek ayırmam uygularım, yaptığına göre değişir.

1|2
    0|0
    • Fiziksel açıdan sizden daha zayıf birine şiddet uygulayabilecek kadar şerefsizsiniz yani. Ne haldeyiz...

• Bu arada şiddet yanlısı gibi gözükmeyeyim. Beni çok salak yerine koyan kızlar oldu. Arkamdan çok iş çeviren oldu. Şiddet ne yana, yüzüne bile konuşmadım herhangi bir şekilde. Bana vursa gene bir şey yapmam.

Ama aileme özelliklede küçük kız kardeşime şiddet uygulayan kıza 10 mislini yaparım. Terörist ise hakeza gene aynısını yaparım.

• hocam sadece konu aile değil sende taktın kız kardeşime vursa annemi tartaklasalar diye. ben eski dövüşcü bir insanım 3-4 sene amatör uğraştım kb mt falan filan diye. kavga veya her hangi bir şiddet ne olursa olsun benim için kötüdür bu yüzden dolayı. çünkü bize dövmeyide dövülmeyide bunlar her ne kadar gerekli olsa bile çağ dışı olduğunuda. şimdi gelelim konuya deminde dediğim gibi. bir erkek bir kızı aldattıgında kız cıkıp tokat atıyorsa erkeğe erkekte fazla değil 1-2 tane yumruk kıza sallaması lazım kız aldattıgında. kız anneme bacıma küfür eder kalkar 2 tokat çekerim aynı şekilde ben edersem o bana çeksin. biri bana iftira atar hele ki hırsız derlerse veya söylemediğim bir şeyi söyledi diye yalan uydururlarsa. 2 kıza kafa atmışlıgım var 3. 4. lerde eklenebilir bu durumda. kadına şiddet diye bir şeyi kınamam insana şiddeti kınarım sadece kız erkek diye ayırmam. kalkmış bu nötr beyinli arkadaşta diyor işte ben şiddetin her türlüsüne karşıyım

• Hak ettikleri zamanlar oluyor zaman zaman..
    Ama..

0|3
    0|0
    • Hak ettikleri zamanlar?

• Bir kadın dayağı her zaman hak eder.
      Etmez diye bir şey yok.
      Dayak cennetten çıkmadır boşuna mı diyorlar.

• Ben hayarimda bir kadina siddet uyguladim oda ablam ondada oluyodu sonradan cok uzuldum korktum ama yapmistim birgun evde elektirikler kesilmis halamin kucuk kizi ve ablam bizdeler isten eve geldim kapiyi caldim acmadilar anahtala acip girdim iceri kendimi yerde buldum bogazimda iki bicak benim diyorum kalkmiyolar bogazimi biraz cizdiler benim canım acidi o sira elektirk geldi biri bir odaya biri bir odaya gitti soba demiri vardi ablam kapinin arkasina yasslanmis demiri bir soktum kapidan sol yaninda cikti demir kapiyi bir actim yerde yigilmis korkudan o gunden bu gune kicbir kadina ne en ufak bir siddet uygulamadim ne demis saiir ben kadinlari severim 1 yaradandan oturu 2 dogurandan oturu

0|0
    0|0
  • Bugüne kadar hiç aldatılmadım ya da yakalamadım bilmiyorum... Ama onun dışında ne çok şekilde sınandım anlatamam bile. Çok şükür hiçbirine şiddet uygulamadım. 1 kere çok istedim aslında... Ama yine de tuttum kendimi. Önemli olan bu değil midir zaten? O anda bile doğruyu ayırt edebilmek... O yüzden hiç gocunmadan söylüyorum bunu. Çok istedim, yapmadım.

0|0
    0|0
  • kucukken okulda zenci kizin birisini fena dovmustum okadar.

0|0
    0|0
  • Ben bir kadina siddet uygulamam... zaten o yasa kadar gelip o dereceye kadar kendini getiriyosa benim icin o kadin bitmistir... tanimadigim bir kadin uzerime gelirse yapacak bisi yok...

0|1
    0|0
  • Hepimiz hayir diyoruz kim bu uygulayanlar

0|0
    0|0
    • Gördüğüm kadarıyla herkes rahatça evet diyor. Hayır diyen ilk kişisiniz.

• 12 tane hemcinsim hayir demis evet diyenler de epeyi piskin

• İğrenç insanlar. Öyle bir toplumuz ki adamlar gurur bile duyuyor bunla. Neyse. Cevabınız için teşekkür ederim.

• Kadın özel insan mı?
    Bir erkeğede şiddet uygulanmaması lazım fakat hak ediyorlar.
    Şiddet konuşmalar bir işe yaramıyor ve çaresiz kalındığı vakit yapılır.
    Şimdi önümde terörist bir kadın olsa , azını burnunu kırardım yani.

0|2
    0|0
  • beni benim yatagımda aldatıyorsa döverim açık ve net

0|2
    0|0
  • şiddet uygulamak zorunda kalmasın kimse
    ama bazıları varki haketmiyo değil

0|2
    0|0
    • Umarım 100 kilo, 190 boyunda güçlü bir adam tarafından ağır bir dayak yemeyi hak edersin.

• niye beddua ediyosunki, bir erkek bir kadına elbette şiddet uygulamamalı. bende farklı düşünmüyorum, ama bazen çevrede duyuyorum öyle şeyler oluyoki bak sen nasıl hakersin diyosan hakeden kızda olabiliyo

• Bu zamana kadar hiçbir kadına el kaldırmadım, kaldırmam ama sevdiğim kadın aldatırsa ne yaparım bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Uygulamam sevmek koklamak. var iken?

0|0
    0|0
  • Hak edenler var.

0|2
    0|0
  • Şiddetin her türlüsü kötüdür lakin şiddet insanların uslanması için şarttır. Bir söz vardır durumu çok güzel özetlemiştir, Söz Ziya Paşaya aittir.

"Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

0|0
    0|0
  • Büyük konuşmak istemem bazen tahamül edemiyor insan ama kadınlada dövülmez yanin ben hırsımı yatakta cikaririm gibime geliyor

0|0
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
    • erkek arkadaşın aldattığında ona vurabiliyorsan eğer kız arkadaşım beni aldatıncada dövmemi çok uç bir davranış olarak görme bu arada çok şerefli bir insan olsan zaten tanımadığın bir insana şerefsiz demezsin iyi geceler

• siz güçsüz ezik insanlarsınız. ezik yaşayıp ezik öleceksiniz erkek egemenliği altında yaşayan solucan gibi düşünmekten aklınız uçmuş :D hala konuşuyor çiçek böcek hayvanlar diye gizliden çıkta bir engel atim sana beyinden yoksun insan

• Ben gerektiği durumda ne yapabileceğini bilen bir insanım. Kadına şiddet oranı bu kadar yüksek olduğu gibi her kadın hakkını arayamıyor da maalesef. Umarım senin gibi insanlarla karşılaşmaz hiç kimse. Bu soruyu sorarken çok düşük bir oran beklemiştim evet diyenlerde ama saflık işte.
      İlerde bu boktan ülkede adaleti sağlamak için hukukçu olmayı seçtim bu arada. Sense hayatın boyunca hiçbir boka yaramayacak asalak bir zavallısın. O yüzden yazdığın zırvalar bir kulağımdan girip diğerinden çıkar.

• Hayır, asla!

0|0
    0|0
  • Uygulamam anca kadininda bana uygulayabilecegi siddette.

0|0
    0|0
  • Şiddet ile adam olan birini daha görmedim

0|0
    0|0
  • Bazen kadın çok hakediyor kafasında odunu kırdırmayı

0|0
    0|0
    • Çocuk döven kadınlara nedemeli cami havlusuna bırakıp gidem kadınlara

• Şu cevapları okuyunca çıldırıyorum. Çocuk döven kadından ne farkınız var o zaman? Bir insan kendisinden daha zayıf, fiziksel açıdan daha güçsüz bir insana el kaldırmamalı.

• Ben normalde çok sakin birisiyim ama ihanet eden evli kadınlar bunu itiraf bile decek dercede yapıyorlar kimzaten tv deki şidetlerin çogu kadın altamasınfan dolayı kadın evli başka erkeklerle suhurauzca kacasından kaçamak yapıyor ortay çıkıncada siyneye çekebilen erkwk olmak istemem ben şahsen

• Günde bir kaç kez dövmezsem gün geçmiyor gibi hissederim.

0|1
    0|0
  • İğrenç bişey

0|0
    0|0
  • asla

0|0
    0|0
  • hayatımda el kaldırmadım bir kadına ama bazıları harbi harbi hak ediyo ama kıyamıyon işte

0|0
    0|0
  • B Dedim savunmasız bir insana el kaldıran acziyet içindedir !

0|0
    0|0
  • aklıma geniş ailedeki kütük geldi kıza kafayı vurup deviriyor ya :D :D :D :D

0|0
    0|0
  • Normalde tabiki öyle birşey söz konusu bile olamaz,
    sonuçta kadınlar, erkeklere Rabbimizin emanetidir..
    Ama mesela herhangi bir kadın gelipte benim ailemden herhangi birine zarar vermeye kalkarsa o zaman oturup izleyecek değilim tabiki.
    Bu gibi bazı durumlarda dayağı haketmiyor değiller.

0|0
    0|0
  • Bu zamana kadar olmadı , bundan sonrada olmaz inşallah. Her sert yapanı maço sanıp , magandalara kapılmayın.

0|0
    0|0
  • Şiddet uygulamam ama ne bilim kolunu çok ağır sinir olduğunda sıkarım filmlerde dizilerde görürüz zaten pek

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 7

• Ben kadın olduğum için kafamı attıran kadını döverim

0|0
    0|0
  • Şiddet hiç bir insana uygulanmamalı ama ben aşırı sinirlenirsem her iki cinse de uygulayabilirim

0|1
    0|0
  • o evet diyenlere karşı çok güzel fikirlerim var...

0|0
    0|0
  • Şurda evet diyen erkekler insan olabilseler keşke

0|0
    0|0
  • Kadında da erkekte de şiddete karşıyım kimse kimseye şiddet uygulama gibi bir hakka sahip olamaz.

0|0
    0|0
  • Çok konuşursa çarparım ağzına iki tane.
    Şiddete girer mi?

0|0
    0|0
  • Uygulayanın ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...