Din ve Aşk Yüzünden Herşeyden Soğudum Yardım Edin?

Eskiden cok normal biriydim birini seviyordum gittim söyledim kabul etmedi nedenini bilmiyorum ama bu olay beni çok etkiledi iyice kötüledim ve dini sorguluyorum ağzımdan kötü birsey cıkacak diye cehenneme gideceğim kesin zaten yasama hevesim kalmadı ne yapmalıyım. Artık kendimi tanıyamıyorum :(

0|0
3|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başka konularla ilgilen, kimse kimseyi sevmek zorunda değil. Sana da aşık olan ama senin sevmediğin biri olabilir. Onu sevmek zorunda değilsin netice de empati yap ve yoluna bak. Din konusunda da Kuran'ı ve dini araştırma yazılarını oku objektif karar ver. İstediklerin olmadı diye Allah'a küsmeye ya da pazarlık yapmaya kalkarsan zaten kaybeden sen olursun yaratan değil.

0|1
    0|0
    • @TegmenNihat Ama dediğim mantıklı değilmi mesela örnek veriyorum doğudaki bir çocuğa bak birde Avrupada yaşayan Doğudaki demezmi Allah neden bunu bana layık görmüş onu orada yaşatıyor diye

Diğer konuda ise o kişi beni sevmesede olmuyor işte kendime engel olamıyorum unutamıyorum herşeyi denedim ama düzelecek birşey değil benim için

• Hersey beyninde baslar beyninde biter beynine hukmedersen mutsuz olmazsin ve asla geriyi dusunme kardesim kendine hedef koy hedef olmadan mutlu olamazsin

• Eğer sorgulamadan inandıysan körü körüne bağlısin islama zaten sorgulamadığın şeye inanmamalısin bana göre.

0|0
    0|0
  • Neden dini sorguluyorsunki?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...