Kizlar tacize uğradinizmi? Nasil? Ne yaptiniz?

Ben yolda durmuştum universteye gidiyordum uzun bir çeket ustumdeydi kimse yoktu etrafmda ve kalçamda bir el hissetim ve döndum bir adam uzaklaşti ordada cadde bozulmuş parça asfalt taşlaro vardi 2 tane buyuk burdum kaçtim adamin kafasindan kanlar iniyordu korktum ölmesin dedim gözum karaldi

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• Size birşey diyim bizim toplum bozuk anladınızmı toplum değişik yaniii kadın nedir nasıl bir sekir dır diyen yok ancak seks konusunda kadın hemen akla gelir ya da toplum gözünde op dır ama ne yapılan toplu bu

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Geçmiş olsun
    Uğramadım çok şükür

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• zamaninda kizlar tarafindan cok tacize ugradim birazda ben taciz edim sagol hatirlatdigin icin.

0|0
    0|0
  • Hiç yaratıcı değilsiniz darıldım sana

0|0
    0|0
  • trollde olsa illa o parmağı yemeseniz rahat etmiyorsunuz.

0|0
    0|0
  • Ya kızım hadi elledi neden bu kadar üsteliyon dünya malı dünyada kalır adam merak etmiş ellemiş hakkını helal edip yoluna bakcaktın

0|0
    0|0
  • Araba kullanırken yedım

0|0
    0|0
  • Allah bizi böyle kişilerden korusun

0|0
    0|0
  • yuh la harbi mi :D o. O

0|0
    0|0
    • Evet ya katil olacaktim ben çok sakinim aslinda sinirlenince başka biri oluyorum galiba

• bir yakinimiz görmuş 40 yaşlarinda bir adam kalabalik içinde kadinlara dokunuyormuş arkadan öyle çoook var

• ya hani evde yalnız kalırsın ykaın olursun sevgilin olur falan o zaman affetmem de :D diğeri oçluk resmen

• kız asfaltı sökmüş lan?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• :/ peki

0|0
    0|0
  • küçük yaşta olmuştu

0|0
    0|0
  • Sozlu tacize ugradim takip edip laf atmislardi bende herkesin icinde bagirmistim. Simdi iyi misin sakinles

0|0
    0|0
  • İnanmadım ama uğramadım.

0|0
    0|0
  • evet yani taciz değilde girişimi oldu...

0|0
    0|0
  • Cocuklugumda komsumuzun oglu tarafindan tacize ugramistim

0|0
    0|0
  • bisikletli biri yapmıştı tiksinc insanlar var ya

0|0
    0|0
  • Sen ayaktyken ceketmi atti sacmlma.

0|0
    0|0
  • Ben kaldırımda iki popoma birden şaplak yedim. Sonra da bana bakıp çak yaptı manyaklar:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...