Dualar kaderi değiştirebilirmi?

Arkadaşlar kaderi değiştirmekten kastım yaşanacak problemleri , olayların önüne dualarımız geçebilirmi? Dualarımızla o sıkıntıların yaşanmasına engel olabilirmiyiz? Sıkıntı dediğim şeyde mesela dargın olduğumuz kişilerle aramızda daha fazla problem yaşanmasın gibi şeyler. Önümdeki günlerde yaşayacağım problem sayısı baya fazla ve üzücü gibi gözüküyor. Yardım edin lütfen?

Güncellemeler:
sizce?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Dua muallak kaderi değiştirebilir. Mutlak kader değişmez.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Kader değişmez. Dua etmek senin iradendir ama kaderinde yazılıdır.

0|0
    0|0
  • kadere inanırım mesela bence 20 sene sonra nerde olacağımız çoktan yazılmış. Tek dileğimiz umarım hepimizin kaderi iyi yaızlmış olmasıdır..

birde bence dua herşeye çözüm değil yani mesela allahım lütfen yarın 1 milyon tlm olsa diye yalvarırsan olmaz sadece daha gerçekci istekler kabul olabilir ama bende tam biliyorum diyemem

0|0
    0|0
  • tabi olur.2 turlu kader vardir bir tanesi bizim yaptiklarimiza bagli olarak oluşur. dua en etkililerinden birisi :)

0|0
    0|0
  • İçinin rahat etmesini sağlayabilir.

0|0
    0|0
  • Kaderi hiç birşey değiştiremez. Kaderinde duanda vardır emin ol ^^

0|0
    0|0
  • Herşeyi duaya bırakmamak gerek bence

0|0
    0|0
  • Kader insanın elinde dua da yardım eder tabi işlerinde

0|0
    0|0
  • bilmem ama kadere ve kısmete inanmıyorum ben

0|0
    0|0
  • Fikrim yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İki tür kader var canim. Biri değiştirilemez kesin olanlar olum gibi diğeri de senin elinde olan. Çabalarsan bir yere kadar

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Dualar kaderi değiştirebilir tabiki. Önündeki günlerde çok sıkıntı yaşayacağını düşünüyorsan bol bol dua et, çok faydası olur.
    Yok eğer neler olacağı konusunda çok merak ediyorsan o zamanda fal baktır.
    Bende benzer durumda kalmıştım, birine fal baktırdım, kadın herşeyi bilmişti ya

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...