Sıkışık trafiği korna çalarak ya da küfür ederek açmaya çalışmak çözüm müdür?

Sıkışık trafiği korna çalarak ya da küfür ederek açmaya çalışmak çözüm müdür?

1|1
11|17

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Trafikteki sıkışıklığı insanın içine işleten bir refleks. Korna sesi ve tükürük saçarak edilen küfürler en sevmediğim ikililerden. Çözüm olsa en güzelini ben yapardım.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• en uyuz olduğum durumm bizim şöforde yapıyorr ulan kapalı yoll kime çalıyon kornaı iştee mal diyomm duruyo biraz sonra yine aynı :)

0|1
    0|0
  • Çözüm değildir, fakat bu ülkede öyle olduğunu sanıyorlar

0|1
    0|0
  • Değildir; )

0|1
    0|0
  • Degildir. Sabırsızlık

0|1
    0|0
  • Alacaksın onları trafikten

0|1
    0|0
  • Bende sinir olurum..

0|1
    0|0
  • çözüm değil. mallıktır

0|1
    0|0
  • Tabi ki çözümdür, milyonlarca sürücü yanılıyor olamaz

0|1
    0|0
  • dene gör :D

0|1
    0|0
  • Acemi şoförleri sevmiyorum korkup trafiği tıkıyorlar 😄

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Bilimsel olarak açıklanmıştır.

Ahlaki olarak pek hoş karşılanmıyor ama araştırmalara bakılırsa küfretmenin iyi yanları da var.

Canınız çok yandığında veya her şeyden sıkılıp bir yere çıkarak avazınız çıktığı kadar bağırarak küfrettiğinizde kendinizi daha iyi hissedeceğini düşünenlerdenseniz muhtemelen yanılmıyorsunuz.

İngiltere’de Keele Üniversitesi’nin psikoloji bölümü uzmanları küfür edenlerin, ellerini buz gibi soğuk suda 2 dakika tutabildiğini ortaya çıkardı. Küfür yerine normal sözcükler kullananların ise ellerini sadece 1 dakika soğuk suda tutabildiği görüldü.

Hürriyet'in haberine göre; küfür edenlerin elleri soğuk suda iken normal kelimeler savurmaları halinde ise yine 1 dakika dayanabildikleri gözlendi.

Uzmanlar, küfür etmenin, 'stresin tetiklediği bir uyuşturmaya' yol açan duygusal bir tepki oluşturarak insanların acıya dayanabilmesini sağladığı görüşünde...

0|1
    0|0
  • hayır değil o insanların hangi kafayla yaşadıklarını anlamıyorum

0|1
    0|0
  • değildir , çözüm yoktur çözüm arabaların işini halledip oradan ayrılmasıdır trafıgı ne tıkıyorsa artık ,

0|1
    0|0
  • Bu kadar karamsar olmayalım iyim bir ritim yakalanabilir tabi bizim
    kro plus edition extra sürüm düşünme sorunu olan duyarsız insanlarımız ritim falan bilmez inip döverler fazla kornaya basanı.

0|1
    0|0
  • sabırsız bir toplum olduğumuzun en iyi göstergesidir bu. Özellikle taksiciler ve minibüsler çok yapıyor bunu. sanki önde ki araç korna çalınca kanatlanıp uçucak. Cahilik diz boyu maalesef. Avrupa ülkelernde de bulundum. bir tane korna çalan bulamassın böyle durumlarda

0|1
    0|0
  • Bunu Yapanları Uyarırım.

0|1
    0|0
  • Çözüm olsaydı eğer ülkeden trafik sıkışıklığı denen bir kavram olmazdı.
    Hatta en çok sıkışıklığın olduğu noktalara yapay küfür cihazları ve kornalar bırakılırdı ve büyülü bir şekilde bu sorun çözülmüş olurdu...

0|1
    0|0
  • ben arabadan inip, bağırarak açabiliyorum trafiği

0|1
    0|0
  • Bir nevi rahatlama

0|1
    0|0
  • Sinir harbinden başka bir şey değildir.

0|1
    0|0
  • Çözüm ko yapıyor millet

0|1
    0|0
  • O korna ya da küfür bana gelmediği sürece çözüm değildir :D

0|1
    0|0
  • değildir

0|1
    0|0
  • Hayır degildir