Ergen kız kardeşim ve sevgilisinin konuşmalarını okudum?15 yaşında senin için ölürüm senin için öldürürüm yazmışlar?

15 yasında çocukların yazdıklarına bakın ya bu benim kardeşim olamaz. Gerçekten ergenlik bu değil midir?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• onlar zikişiyordurdaa nesil bozuk takip et

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• belki sevmek için 15 yaş size erken gelebilir. ancak gerçekler öyle değil. insan çocukken de sevebilir. ancak duygular daha farklıdır. sevmek her zaman ölümü göze almak degildir. yakın zamanda lise ögrencisi iki genç intihar ettiler. dizi filimler internet ortamı bazı yanlışlrı bilinç altına yerleştiriyor. bunları kardeşinize kızmadan uygun bir şekilde anlatmalısınız

0|0
    0|0
  • büyücekler ablası büyücekler :) bende o yaslarda benımkıne senın sacının telıne zarar gelsın dünyayı yakarım dıyordum :) oysa kıbrık çakmasını bılmezdım :D ama cok ıtıcı :D

1|0
    0|0
  • Damarlarındaki kan hızlı aktığı için kendilerini bu durumda sanıyorlar.
    Bu dönemlerde genel psikolojik durumların yol açtığı etkilerle beraber maalesef günümüzün görsel ve yazılı kaynaklarının olumsuz etkileri bu tip ikili ilişkilerin yaşını daha da aşağıya çekip "çocukları" olumsuz şekilde etkiliyor.
    Kardeşine dikkat etmeni ve gerekirse bu konuda aileni doğru şekilde bilgilendirmeni öneririm!..

0|0
    0|0
  • 15 yaşında ifşa videoları paylaşılan kızlar var lan bu ne ki

0|0
    0|0
  • =))
    bizde geçtik o dönemden ;)

0|0
    0|0
  • Ergen ilişkilerinde yaklaşık 50 ün üzerinde ölüm yaşanır tek bedende. Olur öyle şeyler.

0|0
    0|0
  • mokokonun olduğu günkü yazışmalara benzettim.

0|0
    0|0
  • Hepimiz gectik o yollardan abartma

0|0
    0|0
  • yani kanlari kayniyor buda yeni nesil yinede sürekli ögütle yaninda ol

0|0
    0|0
  • ne var bunda? Ergenlik işte Hem sen neden özel hayatı kurcalıyorsun?

0|0
    0|0
  • ağır bir ergenlik geçiriyo anlaşılan

0|0
    0|0
  • Hepimiz geçtik o yollardan :D

0|0
    0|0
  • Ergenlik tabii ki yaş ilerledikçe saçma olduğunu anlatacaklar , şu an ilk defa böyle bir hissi yaşama aşamasındalar

0|0
    0|0
  • Büyüyünce dünyanın ne kadar büyük bir yer olduğunu anlarlar

0|0
    0|0
  • iyi sadece ölüyo :)

0|0
    0|0
  • Yuh :D

0|0
    0|0
  • bu at ve at hırsızlığında level 1 diye de tabir ettikleri bir vakadır

0|0
    0|0
  • komikmiş :D

0|0
    0|0

• 15 Yaşındaki Bebelerin Eline Verirsen Aşkı Böyle P. Ç Ederler :D

0|0
    0|0
  • Kardeşin bununla şey de yapar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İş uygulamaya gelmediği sürece sorun yok.

0|0
    0|0
  • Yaş ilerledikçe buna gülüp geçerler elbet. Ama kimsenin kaç yaşında seveceğine karışmayın. Kimse yetişkin olarak doğmuyor. Her insan ergen olur, birde deli gibi sevgili triplerine girer. Bu benim kardeşim olamaz demen de çok saçma. Sankim kendisi 18 yaşında doğdu ya başıma birde ergen kardeşini küçümsüyor. Şöyle de bir şey var, 21 yaşında kadar herkes ergen. Olgunlukmuş felan bırakın. Hayatınızı yaşamanızı sağlayan şey zaten ergenlik. İleride camış gibi güler bu hallerine yani.

0|0
    0|0
  • ergen iste

0|0
    0|0
  • Askin yasimi var abla 😊

0|0
    0|0
  • Ergenlik bazen insanin kafasini bundar ediebilir.. Öylesine yaziyorlar.. yoksa kim ölür Ask Sevgili icin.. :D

0|0
    0|0
  • Ben daha kötülermi görmüştüm sen yine şanslısın

0|0
    0|0
  • Çocuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...